Bu Beren Saat'e duyulan nefret nedir?

Az önce onla ilgili haber okudum da. Altinda bir sürü küfürlü yorum.
İste pkk sevici. Hdp ye oy verdi vs diye yorumlar.
Ben yurtdisinda yasiyorumda. Bir yerde kacirmisim olayi. Ne oldu merak ettim. Ozetleyecek olan var mi?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hdp li olduğu için işte .. bende sevmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hdp ye oy verdigini açıkladı haliyle sonra terör patlak verince tepki aldı başını gitti istediğin partiye oy veriirsin özgür ülkedeyiz ama terörü destekleyen uykusunda polisi öldüren bir terör örgütüne sırtını dayanan bir partiye oy verirsen ve bu tv lerde söylersen olacak şeylerdende sorumlu olursun benc e hakediyor az bile yapılmış kaltağa en güzel cevabı kaynanası vermiş zaten kenan doğulu bu ülke için biraz anlamlı birisidir onuncu yıl marşını seslendirmiş ülkesini seven bir santcıdır kenanın yerinde ben olsam o karıyı boşardım şahsen

0|0
    0|0
  • Tatlı bir kadın ben hdp ye oy verdi diye terörist veya terör yanlısı yapmam kimseyi bilmiyorum tabi verip vermediğini eğer bu parti terör partisi ise türkiyede siyaset yapması yasaklansın parti son derece yasal olarak siyaset yapacak fakat oy verenler terörist olacak bu bir çelişki ve saçmalık benim nefret ettiğim bir siyasi parti ama eğer terörle ilişkisi varsa siyasetten men edilsin parti halen daha meşru olarak kalması oy verenlerin sorunu değil.

0|0
    0|0
  • bir şey oldğu yok. hdp ye oy verdi mi vermedi mi blmyrm ama verdyse de vermiştir. siyasi bir partidir sonuç olarak. meşru bir partidir. ben hdp ye oy vermedm ama verene de saygı duyuyrm açıkçası. terör propagandası mı oluyr bu... hdp bu ülkeye akp kadar zarar vermemeştr.

0|0
    0|0
  • Hdp nin secime. girmesine izin veriliyorsa olay bitmistir. Madem terörist parti ne isi var seçimde. Hükümet herseyi yapiyor onumu önleyemiyor. Kadıncagizin suçu mesru bir kuruluşa oy vermesi mi? Sanki imrali da müzakere yapiyor

0|1
    0|0
  • Beren saat abdullah öcalan a sakso çalıyormuş.

0|0
    0|0
  • La bizi s. ikleyen mi var. Bosa yorum atmayin.

0|0
    0|0
  • duymuyorum

0|0
    0|0
  • kadin oyunu hdp ye verdi ve resmen pkk propagandasi yapto bacım

0|0
    0|0
    • Him üzüldüm
      Severdim aski memnu dizisinden kendisini

• yuh ben küfür ettim burada bacim yazmilmiş

• ben soyleyeyim, herkes aşk-ı memnu ile başladı