Muhteşem Yüzyıl Kösemimizin 15. Bölüm u sizcede cok harika degilmiydi?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 15. Bölüm de cok kelleler alindi hainlikler bastirildi ve bu bir dirilis denen dizi ye uyariydi eee hunkarimiz sultan suleyman hani oynayan halit ergenc dizimize el atinca hemen toparlandik ve totalde 13. olduk yukselise gectik artik gec oldu biraz ama ab grubunda ise her zaman bizim oldu zirvdeyiz masallah zaten 30 ulke satin almisti dizimizi ab grubundada zirvede oldugumuza gore finalimizi bekleyen dirilisciler korksun muhtesem yuzyilli gunlerimize geri donersek cok sey degisir :D

http://www.acunn.com/reyting-sonuclari Reytingimiz masallah bu arada lutfen guzelce yorumlar yazin kavga etmekten yenmekten biktik biz zengin ve ihtisamli kudretliyiz kabul edinki biz basariliyiz sizden bukemediginiz bilegi opuceksiniz

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• maşallahhh :) çok güzel bölümdü heyecanlııı

3|3
    0|0
    • umarım pis dirilişcilere ibret olmuştur bu bölümde alınan kelleler dirilişe had bildirmek içindir inşallah artık yükselişe geçicez totaldede ab grubu zaten bizimdi hedefimiz totaldede zirveye tekrardan oturmak

• dirilişten nefret ediyorum ya itici

• aferim işte duymak istediğimiz sözler twitterda özellikle dirilişin köpek seyircisi dzimize saldırıyor hadlerini bildiriyoruz sende bildir :D

En İyi Erkek Görüşü

• bitme ihtimali yüksek olan dizi :) reytingler cok düşük

0|0
    0|0
    • haha sayın gizli kullanıcı şunu açıklıyım siz kendinizi avutun reytingimiz totalde düşüktü son 2 hafta toparladık Şu an total de 13. olduk ab grubu ise zirvedeyiz yani bizi reytinglerde ab grubu ayakta tutar artı dizimiz 13. bölümde daha 30 ülkeye satıldı yani bu durumda boşuna sevinmeyin 6 sezon oynıyacağız inşallah düşmanlarımız korksun :D

• diziye düşman olduğumu nereden çıkardın? sonucta parayı sizmi kazanıyorsunuz? yapımcı kazanıyor paraları sizde atışıyorsunuz bizlerle :D

• ben sana demedim zaten genel olarak konuştum öyle olsa sen derdim :D

Kızlar Ne Diyor 4

• izleemedim ben

0|0
    0|0
  • Izlemedim

0|0
    0|0
  • Izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Ohh çok şükür şu dizi bitmesin be

0|0
    0|0
    • kanka korkma bunu bitme olaynın pis dirilişciler çıkartıyor şimdi 2 reyting grubunda totalde bu hafta 13. olduk ab grubunda ise zirvedeyiz yani bizi Şu an ayakta tutan ab dir zaten ab gelir açısından daha önemli total de yakında bizim olur birde 30 ülke dizimizi şimdiden satın aldı bitmez korkma

• Aynen aynen bide izlettirmeyin diye kampanyalar yapıyolar

• köpekler bire bizim sayfamıza gelerek kendi dizilerine seyirci almak istiyor twitter ve facebook ta büyüük bir kavga içerisindeyiz sende aman verme hadlerini bildir ezik la bunlar biz yenmekten bıktık bunlar yenilmekten bıkmadı mel unlar

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...