Kısmetse Olur kaldırılsın mı?

Son zamanlarda çok fazla izlenen ama çok fazla da tepki alan Kanal D'nin Kısmetse Olsun programı yayından kaldırılsın mı? İnsanlar kandırılıyor, aslında herşey kurmaca çoğu insan bile bile izliyor ben de saklamıyorum. Ama bağımlılık gibi birşey çünkü dizi gibi. Aslında bu yüzden kaldırılmasını istiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
16|17

En İyi Erkek Görüşü

• tüm izdivaç programlarının canı cehennem gündüz sadece boş kalmasın diye çıkarılan kendini bir halt sanan insan sınıfı boş beleş yemek yiyip yatıp kalkmak için gelir önüne dünyanın en iyiside gelse kabul etmeyen kişiliksizler bulunur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saçma salak şeyler. Kaldırılsa yerine başka salak saçma bir şey koyulur gerçi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• O nasıl programdır yaa. Bütün kızlar - Erkekler cast ajanstan toplanmış. Kimi gömlek mankeni kimi elbise mankeni... oraya ziyarete gelen teyzeleri - halaları oradaki hiç kimseyi tanımıyorlar... Kızlar birinden hoşlanıyor , erkesi gün kavga , bir sonraki gün birilerinin sevgilisini değiştiriyor... İnsanlarda ciddiye alıp seyrediyor bayağı bayağı.. Türk örf ve adetlerine göre yetişmiş bir tane kızda bayağı bir yerle bir etti genç kızları... yapmadığı kalmadı amd halen orada.. kızın maaşını ödeyemediler galiba.. kovamıyorlar..

0|0
    0|0
  • Kaldırılsın

0|0
    0|0
  • sadece Kısmetse olur'un sahtekarlık olduğunu düşünmen ilginç geldi bana. Bu ülkede izlediğiniz şeylerin %90'ı kurgu.

0|0
    0|0
    • Ben onu izlediğim ve sonra tamamen kanıtlandı baya gerçekler ortaya çıktı ve hala göz göre göre insanları kandırdıkları için Kısmetse Olur'un adını verdim. Sonuçta orda sanki normal insanlar çıkıyor ve sonunda biri evlenecek gibi gösteriyorlar onuda geçtim sms kullanımı var. Diğer evlendirme programlarınıda sevmem ama en azından sms yok.

• o konuda haklısın da, bu programların insanların beyninde bıraktığı zararı görüyor olmak daha kötü.

• Ayneen ya bazıları öyle bir kaptırıyor ki karşısındaki sanki bulunmaz hint kumaşı aa konuştum aa şöle yapmış aa böyle yapmış, ağlar mısın güler misin yani

• farketmez ya

0|0
    0|0
  • fark etmez pek umrumda değil

0|0
    0|0
  • what do you mean?

0|0
    0|0
  • bence kanal d dahil bütün kanallarımız ve programlarımız kaldırılmalı :D dfdf

0|0
    0|0
  • Mal gibi program salak saçma insanlar

0|0
    0|0
  • Gereksiz.

0|0
    0|0
  • iyi olur

0|0
    0|0
  • Kısmet olursa kaldırsınlar :D

0|0
    0|0
  • O ne ki?

0|0
    0|0
  • big brother da aynı bok

0|0
    0|0
  • O tamamen planlanmış ve oyuncuların oynadığı bişey biliyosun dimi

0|0
    0|0
    • evet biliyorum zaten o yüzden izleniyor. Yani dizi gibi olduğu için merak ediyorsun ama izlesem de kaldırılmasını istiyorum şikayette bile bulundum.

• kaldırılmasın

0|0
    0|0
  • Kaldirilsin artik bir anlami kalmadi nur semih ayrildi melis semihe goz koydu 😅

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• defolsun gitsin :D kalksın yayından çıksın hayatımızdan

3|2
    0|0
  • evet bence kaldırılmalı

0|0
    0|0
  • Kaldirilsin

1|0
    0|0
  • Aaa gerizekalilar ne izlicek?

0|0
    0|0
  • eğlenceli değil. herkes sürekli bağırıp kavga ediyor. ilişkiler vi garip. bu gün biriyle yarın başkasıyla. her açıdan kötü örnek. bu program ne işe yarıyor ablamadım. en azından yaratıcı ve inandırıcı senaryolarla eğlenceli hale getirilebilir.

0|0
    0|0
  • evet kalksın saçma

0|0
    0|0
  • Saçma ve bıkkınlık verici

0|0
    0|0
  • korkmam

0|0
    0|0
  • Ben izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Haaaayır kaldırılmasın ✋

0|0
    0|0
  • Kaldirilsin

0|0
    0|0
  • Niye kaldirilsin ki dizi gibi izleyin iste

0|0
    0|0
  • kaldırılsın böyle saçma salak şeyler yayınlanmasın :)

0|0
    0|0
  • Bende bildigim halde izliyorum kaldirilmasini istemem bayılıyorum cunku

0|0
    0|0
  • ben izlemiyorum ama cidden çevremdeki herkes müptelası olmuş durumda hatta favori adayları var :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...