7 Numara İsimli Diziyi Hatırlıyor Musunuz?

Az önce onedio. com'daki bir paylaşımı görünce aklıma geldi bu dizi. Çok severdim. En sevdiğim karakterler Ayten ve Rüya'ydi. Ayten biraz antipatik bir karakterdir ama ben en çok da bu karakteri severdim, sosyetik bir ailenin kızıydi ama arkadaşlarıyla birlikte mutevazi bir öğrencilik hayatı sürerdi. Bölümlerden birinde anne babası ona luks bir evde tek başına yaşamayı, arkadaşlarıyla yaşadığı mutevazi hayatı birakmayi teklif etmişlerdi, o ise kalite insanın nasıl konuştuğunu ya da nasıl giyindiginde değil, nasıl hissettigindedir diyerek bu teklifi reddetmişti. Rüya ise romantik ve saf bir karakterdi. Bölümlerden birinde şiir yazmaya çalısmis ama becerememisti. Rüya : -Ellerin yaprak yaprak yapraktir, gözlerin gürül gürül mercan. Arkadaşı: -Sen hiç gürül gürül guruldeyen bir mercan gördün mü Rüya :) Ayrica Yusuf Guduk de eğlenceli bir karakterdi. Bu dizide beni en çok hosuma giden eşitlikciligi, paylaşımcıligi ideolojik olmadan tatli bir dille vurgulamasiydi. Ee siz ne diyorsunuz, hatırlıyor musunuz bu diziyi?

Güncellemeler:
Güncel
Guncel
Gncl
Güncellll

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...