Kırgın Çiceklerdeki Eylulun yerinde olsaydınız ne yapardınız?

Biliyoruz ülkemizde tecavüz oldukça yaygın bir problemdir. Her geçen gün kurbanlarımız daha da çoğalıyolar. Televizyondada bu konuya en yakın karakter Kirgin Çiceklerdeki Eylul. Uvey babasinin tacizlerine uğrayan Eylul annesine sığınmayı deneyip ona paylaşti ama annesi onu yetişme yurduna braktı. Ve bunlar dizilerde değil gerçek hayatta da oluyor. O kızın yerinde olsaydınız ne yapardınız?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• ilk tecavüz girisiminde hıc beklemez dırek polise giderdim baktım olmuyor sürekli yanımda ses kayıt cihazıyla gezerdim dediklerini kaydederdim kanıt olsun diye veya şöyle yapardım kemalle evde buluşma ayarlardım anneme gel bizi gizliden izle diye haber verirdim kemal evde benimle tek oldugunu sanarsa zaten her şeyi döker annemde görürdü :D ulan o senaryoyu bana vercekler kemal bırakmam ortada

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ya bir git ya. dizi migdemi bulandiriyor aglayip duruyor bagiriyor kusacam diziyi izledigimde . anne anne ben senin kizin degilmiyim. banyoda5 dk beklicem çocuk gidene kadar. sonra merdivenden düşer kizim sensiz yaşayamam. ne biçim dizi lan bu. bunun senaristinin psikolojik sikintilari var herhalde :)

0|0
    0|0
    • Aba bunlar gerçek hayatta da olan şeyler

• Öldürürüm ne yapıcam öldüreceksin ne olursa olsun

0|0
    0|0
  • Kıızn yerinde olsaydım elime döner bıçağı alıp tecavüz eden kemali öldürürdüm. fsafd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• O Eylül karekterine sinir olduğum kadar kimseye olmuyorum. Ne kadar sessiz birşey ve hala o kadına anne diyor. Ben olsam s*ktiri çekerim. Tamam belki o kadar kolay değil ama çok saf kız bence. Bu kadar saf olmak iyi değil. Olacaksa Songül gibi olacak.

0|0
    0|0
  • Ses kaydeder polise giderim

0|0
    0|0
  • Ben gider şikayet ederim o pisliği

0|0
    0|0
  • İyi kızmış hala kadına anne diyo. ... ... ... ... annesi de kızına değil bir... inanıyor

0|0
    0|0
  • ben oyle anneyi silerim. uzgunum ama boyle. oz kizi dururken gidip elin adamina inanacak, sonra yok ben annesiyim. yok oyle bir dunya.

0|0
    0|0
  • Dizi değil mi işte ses çıkarmaması normal. Ben olsam adamın ağzına sıçardım susmazdım annemin de yüzüne tükürürdüm

0|0
    0|0
  • Son bölümü izlemedim tecavüz mü etti üvey babası?

0|0
    0|0
    • Hayir Nazan kurtardi :D

• Hadi ya. Actigimda ben bu utancla nasil yasiycam diye agliyordu kiz bende tecavuz etti sandim

• o Eylül karakterini hiç sevmiyorum nasıl sessiz kalan bir karakter yapmışlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...