Kismetse olur' da nur'a haksizlik yapildigini dusunenler vardir benim gibi?

Kismetse olur'da Nur'a buyuk haksizlik yapiliyor bence, Niye derseniz :- kiz susuyor sakinligini koruyor, "aptal olma sus'ma konus, bagir çagir.."diyorlar;- Bu sefer susmayip sesini benim yari sesim kdr yukselttiginde ise "bagirma!, uslubunu bozma!, sen boyle konusamazsin.. falan da filan" .!! Benim sinirlerim bozuluyor bunlari gorunce :) Sizin bozulmuyor mu?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ayneen ya bende o kadar sinir oluyorum ki. Az sesi çıkınca ikinci yüzü diyorlar gerçi kısmetse olur kurgu ama yinede sinirleniyorum. Birde Semih gerçekten hiç sevmemiş ya onun yüzünden iki kişiyi elemişti Nur keşke baştan Erdem ile olsaydı amaan işte hep izleyiciyi uyuz etmek için. Aceba Nur artık kimle olacak? :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 4

• nspsın karaktersiz mi olsun,!!!

1|0
    0|0
  • Aynen ya bir Eser bir Nur başka kimseyi sevmiyorum orda ben Nurun üstüne çok gidiyorlar çünkü seveni çok fazla semihten ayrıldığı da iyi oldu kim o hanzo ile yapabilir ki melisle iyi olur onlar iki gıcık

1|0
    0|0
    • Demi yha onlar nur'a kurban olsunlar, ama yha hersey bir yana nur kimsenin birseyini burnunu sokmuyor buna ragmen yakasindan dusmuyolar , hele o melis allahim cinnet geçircem onun yuzunden bir gun !!

• Ayyyy evet ya bide sen emreden hoşlanıyorsun fakan dedi cansele sinir oldum mehtaba neyse ki bu bölüm barisacak bizimkiler mutluyum huzurluyum fandom rahatladı yeminle 😁😁

• hadi hayirlisi, bu kismetse olur'dan gercekten evlenip cikan olmazsa hic sasirmam

• Hepsi oyuncu onların geçen bir cafede kısmetse olur hakkında bir adamın konuştuğunu duydum meğer adam emrenin dayisiymis ayrıca yonetmenmis bize gösterdi yanyana fotolarını kısmetse olur belgelerini falan hepsi oyun dedi yakında aycayi da yollucaz dedi falan

0|0
    0|0
  • o kimdi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...