Yabanci Dizi onerilerinizi alabilir miyim?

En azindan Game Of Thrones un yeni sezonu cikana kadara izleyebilecegim bir dizi ariyorum ^-^Yabanci Dizi onerilerinizi alabilir miyim ?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Beni kaydet Jon Snow. Sağ tıkla bana anlıyor musun? Sağ tıkla sdfsdf Save me beni kurtar demek gerizekalıııııı. Biliyorum Snow, ay nov.

haşırt.

2|0
    0|0
  • vikings izleyebilirsin tarihi bir dizi

1|0
    0|0
  • ne izledin başka bilmiyorum ama teen wolf - the walkıng deat - The Magicians -Grimm - Second Chance - The 100 -( bu yeni Thronsu tutmaz ama = The Shannara ) birde lucifer var izlediğim.

1|0
    0|0
    • Aslinda vaktimi game of thrones u bitirmekle harcadim :D yazdigin dixilere de bakacagim saol ^-^

• ne demek bende Nisan ayını bekliyorum yeni sezon için aslında 1 sezonu çekilip 2. sezon onay bekleyen diziler var onları yazmadım onlara onay gelsin onları söylerim dilersen game of trons izleyen zevk sahibidir filim dizi anlamın da paylaşa biliriz dizi filimleri.

• The Oz

1|1
    0|0
    • Arkadaslarimda onermisti ilk buna baslayacagim sanirim

• Başla hapishane dizisidir. Bu kadar ünlü oyuncuyu başka bir dizide göremezsin. Her alandan oyuncu var. Sporcu , şarkıcı vs..

• once upon a time 5 sezon Şu an devam ediyor 5. Sezon bende yeni başladım 1. Sezon bitti 2. İniyor insin devam edicem tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • the flash

1|0
    0|0
  • The Walking Dead
    Vikings
    Prison Break

1|0
    0|0
  • the walking dead, prison break, cosmos, the big bang theory, böyle şeyler işte

1|0
    0|0
  • lucifer - supernatural - the walking dead - being human- wampirer daires - teen wolf - the original - second ch bunların traıler olarak ve konu olarak çekici gelenleri (tabıkı hepsını ızledım ve ızlıyorum) bakabılırsın emınım aralarından hoşuna gıden olucaktır

0|0
    0|0
  • the walking dead

0|0
    0|0
  • flash arrow lucifer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• orphan black

0|0
    0|0