Ne dusunuyorsunuz? Elcin sangu gitmelimi?

Elcin sangu kiralik asktaki defne diziden cikacak diyorlar bn gitmemesi gerektigini dusunuyorum sizler neler dusunuyorsunuz defne giderse dizinin tadi kacar diyenlerdenmisiniz

• gitsin bence gerek yok
    17% (4)64% (7)32% (11)Oy Ver
  • kesinlikle gitmemeli dizinin tadi kacar
    83% (19)36% (4)68% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Diziyi Barış ile Elçin götürüyor zaten. Gerçi Nöro'yla Koriş ikilisi de yeterli gibi ama, bilemedim şimdi. :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Oyuncu çıkarmak öyle kolay mı ya :D sözleşme var ortada 1. onu çıkarırlarsa çok tepki alır, 2. si sözleşmede beyan edilmişse geçerli bir nedeni olmalı,3. sü büyük bir tazminat söz konusu yani bu haber %999 yanlış bir haber.

1|0
    0|0
  • Abartılan bir kız kıvançla başrolü paylaşacaklarmış 😆 şansa bak kıvanç evlendi 😆 gitsin kiralık aşk ne ya saçma sapan başta izliyordum da gelecek yok.

1|0
    0|0
  • Sezon sonu dizi biter

1|0
    0|0
  • gitsin boşver boşuna para alıyor

1|0
    0|0
  • bence gitsinnn..

0|0
    0|0
  • Bence diziyi bir an önce bitirsinler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• öyle birşey olabilir ya olmaz başrol sonunça

3|2
    0|0
  • Basrol o gitmez

1|0
    0|0
  • Ztn dizi son zamanlarda saçmaydı iyice izlenmez bir hal alır

0|0
    0|0
  • zaten kıvançla yeni dizi çekiceklermiş gitsin.

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum. Sadece güzel bir kız. Bir kere denk geldim oyunculuğu vasat. Ekranlarda olmamalı

0|0
    0|0
  • Ben elcin sangunun o masum tatli mimiklerini begenmeyenlere inanamiorum. Ayrica kiz inanilmaz gzl. oynayamasa da izlerim ki oyunculugu hic fena degil. elcin olmasa kiralik ask bu kdr tat vermezdi ama dizi de cok seker tabi. Sadece cuma geceleri tv aciyorum ztn. ay yasasin bu gece kiralik ask vaaaaar. :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...