KIVANÇ Tatlıuğ evrim geçirmiş?

KIVANÇ Tatlıuğ evrim geçirmiş?
Soldaki fotoğrafta sapsarı bir insan görüyorum.. sağdaki fotoğrafta ise kumral biri.. Kıvanç'ın bu turarsızlığını açıklayabilecek olan var mı?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Saç rengi göz rengi değişebiliyor kesin emin değilim saç konusunda benim saçlarım ağırlıklı olarak siyah ama sarı ve de az da olsa kzıl saçlarım var karanlıkta belli olmuyor ama ışıkta sarışınmışım gibi hatta bir kaç kez okuldayken erkek ve kız arkadaşlarım saçlarnımı boyattın demişti ışık anladım ki etkilyor göz rengi yaşlılıkta değişiyor koyu iken açık olabiliyor çok düşük ihtimal değil ama bazı insanlarda oluyor

0|0
    0|0
    • tamam senin dediğin doğru da siyah hiçbir zaman ışıkda dahi olsa sarı gibi görünemez.. Kumraldır o

• Doğru söylüyorsunuz ben de kumral sayılırım zaten siyah saç belirgin şekilde siyah oluyor kumral daha açık tam sarı olmasa da

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaz olduğu için saçının rengi açılmıştır sol fotoğrafta. Sağ fotoğrafta ışık yok çok karanlık biryer bence o yüzden çok koyu duruyor saçı

0|0
    0|0
    • Ama Kıvanç sarışın değil mi? Sağdaki doğal haliyse kumral o zaman :)

• Benim de aynısı oluyor içieride koyu dışarıda açık. yazın sapsarı neredeyse.. sarışın mı oluyorum yani?

• Sarışındırlar o Zaman :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Soldakinde ışık felan var kasti purussuz gozuksun diye isim makyaj pudra bilmem ne felan kullanilmis. sağdaki ise doğal sanki

0|0
    0|0
  • Her türlü gideri var adam yakışıklı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...