Okan Bayülgen'e neden seksi diyorlar?

Çok yakışıklı bir adam değil üstelik kısa boylu patavatsız adamın teki ses tonu iyi ve sürekli seksten bahsettiği için mi seksi diyorlar bu adama.

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• Aşırı egosu yüzünden olabilir. Eskiden daha da abartılıydı ama. Ben kendisini ilk televizyona çıktığı günlerden tanırım. 90'lı yıllarda ben üniversitede öğrenciyken önce özel bir müzik kanalına çıktı orda tuhaf davranışlarıyla hemen dikkat çekmişdi sonra önemli kanallara geçdi. Daha sonra ünlü olunca malum gece programları başladı. Telefonla kendini arayan konuklarını yerin dibine batırmasıyla ün yaptı. Ama bende severek izlerdim tabiiki özellikle kamera arkası bölümünü. Gelelim onu seksi bulanlara. Her insan bir değildir. Bazıları için itici olan bazıları için çekicidir. Okanı beğenen varsa tipinden dolayı beğenmiyo zaten karakteri etkili olabilir belki.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tamam iyi bir eğitimi var, zeki biri, iyi bir aktör vs. Ne sesini seviyorum, ne düşüncelerini ve insanlara olan tavırlarını. Onun programınıda bakmıyorum ve tv çıkarsada kanal değiştiyorum ve reklamlarda sesini duyuncada tv kanalını değiştiyorum. Hiç bir şekilde sesi ve kendisi ve düşünceleri çekici gelmiyor. Bu adamında sesini seksi bulanlara pes diyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bir insanın seksi olması için görsel ögelerinin seksepalite içermesi şart değildir. Düşünceleri, tavırları, kelamları, cümleleri, mimikleri, bakışları ve ses tonu insanı baştan çıkartabilir. 20 yaş ve altındaki kız çocuklarının bunu anlamaması olağandır.

0|0
    0|0
  • yaw ne seksısı m4lın tekı kanks

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • karizamtik adam okan bayulgen

burhan ocal gibi

buran ocal diyince aklima girl on the birdge geldi

0|0
    0|0
  • hic degil valla

0|0
    0|0
  • Hazır cevap ve zeki olması bence. Kadınlar sever zeki erkekleri. Tipi çok düzgün olmasa bile...

0|0
    0|0
  • Sexy konuşuyor adam ve dobra ayrıca beyaz gibi herkesi övmüyor yağcılk yapmıyor diye adamı kötülüyorlar Türkiye'ye fazla bir adam.

0|0
    0|0
    • sexy konuşması neymiş ki söylesene

• Sesi karizmatik etkileyici bir konuşması var yani kızlardan duyduğum genelde bu.

• öyle mi diyallaa

0|0
    0|0
  • Zeki olduğu için belki

0|0
    0|0
  • Sesinden dolayı sanırsam

0|0
    0|0
  • Eşşek gibi adam la

2|0
    0|0
  • Sesten

0|0
    0|0
  • bazıları çirkin erkeklerle bazı hayalleri daha güzel kuruyolar ve onlarla yapılacak seylerden etkileniyolar hepsi bu. yoksa eve cirkin.

0|0
    0|0
  • Sanırım sesinden dolayı

0|0
    0|0
  • okan iydir özgür ruhlu bir insan tip yo k ama karizma var seksilik yok. aslında bunu kızlara sormak gerek var mı onlar söylesin

0|0
    0|0
  • Medyanin canım hâlleri işte. Seks kelimesini kime yapistiracaklarini sasirdi aptallar

0|0
    0|0
  • deprem dediyi seksi seçen bir milletten fazla şey bekleme.

0|0
    0|0
  • Sekside ondan

0|0
    0|0
  • Para dende olsun cuval giy sende seksi olursun

0|0
    0|0
  • Dobra ve İmajı kaliteli duruşu var ! Sexy olmasını bilmemde karizma !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...