Muhteşem Yüzyıl ve Muhteşem Yüzyıl Kösem e Kim Rakip Olabilir?

Bu iki dizimize hic kimse rakip olamaz ezilirler ozellikle twitter da diriliscilerle buyuk kavga icerisindeyiz onlari ezmekten zevk duyuyoruz kosem ab de iyi Şu an totalde duzelir ama cok sukurki muhtesem yuzyilimiz rekorlar ustune rekor kirdi tum rakiplerimizi ezdik ama bu mel unlar hala skmadi illa kasiniyorlar

Güncellemeler:
KOSEMIN REYTINGLERINI BILIYORUZ TOTALDE KOTUYUZ AMA AB GRUBU BIZIMDIR COK SUKUR KI VE GELELIM MUHTESEM YUZYILIMIZA :D tr.wikipedia.org/.../Muhte%C5%9Fem_Y%C3%BCzy%C4%B1l_b%C3%B6l%C3%BCmleri_listesi ALIN BAKIN BAKALIM 139 BOLUM REYTINGIMIZE :D DE DIRILISCILERIN AKLI BASINA GELSIN

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• diriliş neymiş ya oyuncularını bile sevmiyorum salak saçma tövbe tövbe burcu kıratlı bana oldum olası itici gelmiştir engin altan düzyatan da öyle

3|3
    0|0
    • işte bu işte duymak istediğimiz sözler işte muhteşem yüzyıl seyircisi tebrik ediyorum alkışlıyorum seni :D

• teşekkür ederim :D

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi birincilik la?

http://www.medyafaresi.com/ratingler/2016-02-18

16. oluyor, ilk 15'de bile değil dizi. Halen nasıl masrafları karşılayabiliyor da, kaldırılmıyor bu dizi anlamış değilim. 1 kere birinci olduğu görülmemiştir.

0|0
    0|0
    • sen kosemi atmissin :D ben muhtesem yuzyil icin soyledim onu sunu acikliyim kosem 30 ulkeye satildi Şu an senin attigin total kosem ab de birinci muhtesem yuzyil 139 bolum 1. idi dur atiyim onun kini tr.wikipedia.org/.../Muhte%C5%9Fem_Y%C3%BCzy%C4%B1l_b%C3%B6l%C3%BCmleri_listesi bu reytinglere bakta aklin basina gelsin

• Kurtlar vadisi pusu demedim, kurtlar vadisi dedim. Madem eski dizilerden bahsediyoruz, Kurtlar vadisi gibisi yapılmadı Türkiye'de.

• ilk cakir li donemleri soyluyorsan iyimis ben sevmedim kurtlar vadisini bir iragi guzeldi diyebilirim kurtlar vadisi butcede bizim yanimizda fakir kalir :D onunda reytinglerine bakalim muhtesem yuzyil bitmis bir dizi degil 2. donemi basladi diger dizimizin adi muhtesem yuzyil kosem bu ayri bir dizi degil devamidir konusu degisik sadece

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Yalnız diziyi milyonların izlemesi onu iyi yapmıyor.. zira dizi de izleyiciler de "mal"
    Oh yaşasın, uslubuna tuvalet kureğiyle vurasım geldi.

0|0
    0|0
    • bos lafa karnimiz yok bu buyuk bir basari muhtesem yuzyil i dunya izliyor Şu an kosemide 30 ulke kosem ab de tuttu totalde bu hafta 10 basamak yukseldi insallah tekrardan muhtesem yuzyilli gunlere donucez

• Anladığın mı var? Ben size beyinsizliğinizden aynı tas aynı hamamlığınızdan bahsediyorum sen bana dünya izliyor, diriliş izlenmiyor gibi saçma yerden giriyorsun.
      Senin gibi sığ düşünceli, böyle amaçsız bir yarışın içine girmiş bir insanla uğraşmak istememin adı da kaçmak olabilir sorun değil. Yazma daha

• dirilis iki tane battalgazi yeslcamindaki gibi bizim dizimiz gorkemli ihtisamli zengin ve de ikiside dizi oyle degilmi dizilerde izlenme oranlarina seyirciye kac ulkeye satildigina bakalir yani senin demenle muhtesem yuzyil olmaz Şu an bile zevkle bakiyorum koseme 14 bolume

• Diriliş daha çok izleniyo şu an

0|0
    0|0
    • gel reytinglere bakalim dirilisin en yuksegi bizim en dusugumuz :D buna ne diceksin bizim bir sahnemizi turkiye gunlerce konustu konusuyor diriliste ben duymadim hic bizim 4 milyon dolarlik butcemiz var ya dirilis :D :D ezik onlar mhtesem yuzyil korkusundan finalden sonra basladi kosem de senaryo skntis var meral okay olmaliydi oldu o ama Şu an duzelmeye basladik

Erkekler Ne Diyor 1

• Diriliş ayrı bir formatta bir dizi
    yani ikiside ayrı formatlarda..

bence ikiside kendi formatında iyi bir dizi diyorum

0|0
    0|0
    • biz daha zengin ve ihtisamliyiz biz dirilisi izlemiyoruz yasakladik carsamba gunu kara sevdaya destegimiz veriyoruz dirilis kopegi muhtesem yuzyilin karisina cikamadi bile adamdan saymiyoruz onlari

Yükleniyor...