Dexter dizisi gibi bir dizi tavsiye edebilir misiniz?

Malum dexter dizisini izleyenler bilir, her ne kadar finali biraz üzücü olsada dizi baştan sona efsaneydi. Bana bu tarzda katilli diziler lazım var mı bilen izleyen tavsiye edecek olan?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Başladığı zamandan bittiği zamana kadar izledim, Dexter 5. sezondan itibaren gereksiz uzatıldığından kalitesini yitirdi, baştan sona efsane falan değildi ilk 4 sezonun kredisi o kadar büyüktü ki ondan yediler.

Tarzı bir dizi bilemem, Hannibal güzel ama televizyon dizisinden çok sanat filmi tadında.

0|0
    0|0
    • Ben sadece 8. sezonu beğenmedim. Diğerleri yinede heyecanlandırdı, peki hannibal o tarz mı konusu nedir?

• Derdi kadınlar değildi, aslında bize kendisinin kardeşinin ortaya çıkışıyla bir anda kabul gördüğü, numara yapmak zorunda olmadığı bir hayat fikrini tecrübe etmesi ve abisini öldürdükten sonra o hissin hiç gitmemesini izlettiler.

İkinci sezon varoluşsal krizleri vardı ki überdi o sezon. Üçüncü sezon hayatını belli bir düzene sokmuştu (dizinin format değişiminin ilk halkası bu sezondu, ortamlar daha aydınlık, ışıklar daha parlak olmaya başladı ve dizi aykırı dizi havasını hafiften bıraktı), sonra 4. sezon geldi ve geleneksel kaçma-kovalama, hızlı tempo yapısı oturdu.

Ama Dex'in kendine rol yapmak zorunda olmayacağı habitat arama huyu hiç değişmedi.

Başına ne geldiyse bu yüzden geldi zaten.

• Çok sevdik be

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...