Kısmetse oluru izleyen ve nura haksızlık edildiğini düşünen tek ben miyim?

tv den izlerken bile ben deli oluyorum sinirlerim bozuluyo kız gayet düzgün bişey söylerken melis tankut emre onu hep başka yerlere çekme çabasında bir insanın bu kadar da üzerine gidilmez ki bu hafta melis ve semih ilişkiye başlayacakmış semih karaktersiz olduğunu belli etti ama diğerlerini anlayamıyorum tankut hep sözde haklının tarafında ama nura etmediğini bırakmadı hele o melis şeytan melis nefret ediyorum o kızdan bir insanın içinde gram iyilik olmaz mı ya çok sinirleniyorum böyle düşünen tek ben miyim yoksa bizim halkımız mı kör!!

1|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir zaman nura layık olmadı götadam 😒

0|0
    0|0
    • layığını bulsun işte o şeytan melisle birlikte olup melisin ona çektirdiklerini görmek için sabırsızlanıyorum erdem gibi birinden sonra melisle semihe 1 hafta veriyorum sadece :D

• Karektersiz ikili aynen.

Erkekler Ne Diyor 11

• aslindan insanlar dizileri gercek zannediyor demedikler i sey kalmiyo r aslinda bazend iyomki bu turk oglu turklerin 1 gram calismiyor senorya olarak oyle oyniyolar gercekt e dizideki gibi kotu olmadiklari halde demedikleri sey kalmiyor sanki kendileri dort dortluk 1 gramz eka beyin yok

0|0
    0|0
  • Kör bencede

0|0
    0|0
  • Hic izlemiyom:)

0|0
    0|0
  • Nur hangisi

0|0
    0|0
  • 1. oldu zaten

0|0
    0|0
  • Umarım o programı izleyen tek sensindir

0|0
    0|0
  • Nur işin içine anasını sokunca işin içine etti

0|0
    0|0
    • iyi de kız zaten söylüyor annem hatalı beni annem le yargılamayın diye kızın ne suçu var anneside bir bakıma haklı çünkü kızı çok eziyolar

• bakalım bugün ne olacak boğaçla fotoları çıktı

0|0
    0|0
    • sosyal medyada fotoğraf atmış kardeşim diye o evde onun üzerine gitmeyen nadir kişilerden biri boğaç ve semihle de yakın arkadaştı üzerine gitmeleri saçma

• Izlemirim

0|0
    0|0
  • Hiç izlemedim öğrenci halimle bile :)
    Öğrenci evine televizyon almayarak doğru mu ettim ne :)

0|0
    0|0
    • bende Şu an sırf nura destek yani ayçayıda seviyorum gerisini at çöpe çok sinirlendim

• hayır alakası yok ama bariz belli yani kız mantıklı bişey söylüyo hepsi yanlış yere çekip üzerine gidiyo böylece olunca insan dayanamıyo yani 10 kişi tek kişinin üzerine gidilmez

• Orası öyle bir yer ki, geçen adam kaykılarak oturmuş, adama küçükken çocuk felci mi geçirdin dediler?
      Belki adam basur, belki kıl dönmesi var, giydirdilerde giydirdiler :D

• tam bir malsin kzim kurgu bunlar hepsi oyun hahaha tam bir eziksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yarışamadaki aşkların yalan olduğu ortaya çıktı.✅
    Melis oynuyor bir defa hiç samimi değil ✅
    Semihten de beklemezdim✅
    Nuru destekliyordum ben ama yarışmanın aldatmaca olduğunu görünce ondan da vazgeçtim ✅
    Artık izlemiyorum o saçma yarışmayı Melisin birinci olduğu yarışma izlenmeyecek kadar saçmadır ✅✅✅

Sizde izlemeyin 😊

4|1
    0|0
  • Evet halkımız çok kör! Buna sen de dahilsin. Ülke soğuk savaşın eşiğinde, Rusya'nin olasi hibrid savaşı bütün dunya ülkelerini endişeye sürüklerken, sınırda yaşanan kriz Küba denizaltı krizine benzetiliyorken, her gün insanlarımız ölüyor ve buna çözüm bulunamamışken insanlarımızın gündeme yönelik değil düzmece evlendirme programlarına isyan (!) ediyor oluşu bunun en güzel kanıtı!

0|0
    0|0
  • Memleketimin yüz karası o kız :D

0|0
    0|0
  • Oha semihle nur birlikte değil miydi?

0|0
    0|0
    • öyleydi ama herkes nurun üzerine gitmeye başladı haksız yere çünkü nur ve ayça yapımcının istediği senaryoya uymuyormuş ikisini elemeye karar verdiler nurun üzerine oynuyor evde Şu an herkes çünkü nur birinci oluyo arkasında yapım ekibi olmadığı halde bu hafta da semih nurdan ayrılıp melisle ilişkiye başlıyo hatta bugün nura bitti diyo

• Yuh ya semihi severdim ama nefret etmeye başladım.
      Diğerlerini sevmiyorum zaten birde gürkanı severdim.

• Izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Gerçekten bu programı izleyen insanlar varmış. Vah benim güzel ülkemin haline

Tşkler

0|0
    0|0
  • Alti üstü hepsi oyuncu. Oma haksizlik edilmesini programi yönetenler planlıyor.

0|0
    0|0
  • bazı kızlar ne kadarda canım. bunu izliorsunz yani birde takip ederek özellikleee

0|0
    0|0
Yükleniyor...