Kadın programları izleyen erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bazı erkekler sürekli olarak kadınlar ile ilgili programlar izliyor, sebebi bastırılmış duygular olabilir mi?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tür programlarda içinden geçen yemek tariflerini izlediğim olmuştur. Ama sadece o tarifin uygulanma şeklini ve detaylara bakarım. Daha sonrası ile ilgilenmem.
    Ancak, saçma sapan bir şekilde hem bunları hem evlilik programlarını hem de son zamanlarda ortaya çıkan tarz manyaklıklarını izleyen hemcinslerimin akıllarından şüphe duyarım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Anneleriyle örgüde örebilirler. Mahsuru yok bence.

1|0
    0|0
  • sürekli degil ama ara gözlem yapmak için izledigim olmuştur

1|0
    0|0
  • Umrumda değil

#EngüzelyerimKalbim

0|0
    0|0
  • Hıc bende ızlıom kanks

0|0
    0|0
  • işsiz güçsüz

1|0
    0|0
  • Ben bugün işte benim stilim denk geldi bana İbrahim tatlises şarkısı annem annem dinledim alayı ağlıyordu , baya dalga geçtim, kısacası troll için uygun programlar.

0|0
    0|0
  • Bana pek anlamli gelmiyor

0|0
    0|0
  • Nasıl bir alaka anlamadım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Saçmalik.

0|0
    0|0
  • O bahsettiğin programlara "kadın programı" diyerek kendi cinsini aşağıladığının farkında mısın? Neye göre kadın programı? Ya da erkek programı diye bir şey de var mı? Açın gözünüzü ya yıllardır bu kadar gündelik bir şekilde bile eziyorlar bizi ve siz de buna alet oluyorsunuz

0|0
    0|0
    • ergenlik yapma ne aşağılaması, kendi kendinize polemik yaratmaya ne meraklısınız. Buradan bu anlamı çıkaran ve çıkarabilecek tek insan. İlgi bekleme diyorlar buna psikolojide. Alıştık senin gibilere de.

• Siz kim oluyorsunuz bilmiyorum ama ben sosyoloğum. Gecem gündüzüm cinsiyetçilik üzerine geçiyor ve bu problemler üzerine tartışmalar yapıyoruz. Siz bunu ilgi çekme çabası sanabilirsiniz. Bu tamamen sizin bilinçaltınız.

• Umrumda değil

0|0
    0|0
  • Dalga gecmek ya da kadinlari alhilayabilmek icin de izliyor olabilirler uzaktan yorum yapmak pek dogru olmaz

0|0
    0|0
    • işe gitmeyip sürekli kadın dergisi okuyan, kadın forumlarında gezen, kadın programlarını kaçırmadan izleyen tipler dolu.

• Değişik

0|0
    0|0
  • İzleyebilirler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...