Kısmetse Olur iyice çığrından çıkmadı mı?

Normalde öyle denk gelince izlerdim bu programı ama iyice çığrından çıktı. Tüm adaylar bir olup Nur'a saldırıyorlar.

Yarın ki fragmanda görüleceği gibi Nur'un açıkça instagramında paylaştığı fotoğraflar olay olmuş.

Kısmetse Olur iyice çığrından çıkmadı mı?

Birbirlerinden "KARDEŞ" olarak bahsetmişler ve açıkça bunu paylaşmışlar. Artık nasıl bir iğrençlik ki bu kadın bunu gizli saklı, ayıp birşey yapmış gibi gösterirler?

Bu programda hiç okuma yazma bilen bir çalışan yok mu böyle şeyleri ekran önüne taşıyabilirler? Bir kadın olarak bu kıza karşı yapılanları kınıyorum. Hergün kadın cinayetleri, tecavüzler, kadına şiddet olayları yaşanırken bu kadına yaptıkları psikolojik şiddet ve onur kırıcı davranışlar ekran karşısında yaşanıyor diye meşrulaşıyor mu?

Program ekibi sosyal medyada olan şeyleri paylaşmayı çok seviyorsa her fırsatta Nur'a saldıran Emre Ubeyli'nin ortalıklarda dolanan bu fotoğrafını da paylaşsın

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• O Melis denen yaratığı sokakta görsem çullanırım üzerine o derece yani. Allahım bir insan bu kadar mı pislik olur ya? Allahım kız 500 metre öteden bağırıyor "Gelin ağzımi yüzümü kırın" diye. "Kırarız ablası sıkıntı yok" diyesim geliyor insanın.😈😈😈
    Öte yandan Nur a yapılanları da hazmedemiyorum. Bir yandan erkekler evi üzerine cullanirken kimse o Melis yaratığına dokunmuyor bile. Yok Nur şöyle Nur böyle Nur sinsi Nur bilmem ne bilmem ne... siz önce çevrenize bakın başka pislik var mı diye sonra kıza laf atın!!!
    Edit: böyle saçma yarışma programlarına annem yüzünden maruz kalıyorum. Annemi de izlememeye ikna edemiyorum. Mecbur ders çalıştıktan sonra mola vermek için bakarken rastliyorum. Saçmalığın daniskasi resmen!!!
    Bu arada , Emreyi ifşa ettiğin için teşekkür ler 😂😂😂😈😈😈 çok atıp tutuyordu da Nur a 😈😈

1|0
    0|0
    • Emre'yi ifşa ettim sayılmaz her instagramda fan sayfasında bu resim var. Bu arada o resimdeki kadın da Gözde'ymiş. Instagramda Lost'un sayfası bunların ifşalarıyla dolu.

• Hazal'ın çocuğu olduğunu paylaşmazlar, Emre ile eski sevgili olduğunu şimdi programda yeni tanışmış gibi yapmalarını paylaşmazlar. Programda çirkeflerin çarkı dönüyor resmen.

• Kesinlikle haklısın... Melis e coook sinir oluyorum bir avaz da bogasim var kizi... O surati falan.. Anasını satiiim sanki biz bilmioz sinir olmasini

Erkekler Ne Diyor 12

• Evlenme programları 67 ülkede aynı anda başladı. 3. Dünya savaşı bekliyenler, beklemesin zaten 1952 den beri algı savaşları olarak var
    www.suriyegercekleri.com/.../medyasavasi.jpg

Ne kadar başarılı olduklarının kanıtı her gün yeni yabancı kelimelerin uydurulduğu bir ülkede kendi dilimizi unutmamız. 50 yıl öncesine 5 yaşındaki bir İngiliz, Fransız, İspanyol, Alman çocuğu zaman aman makinasıyla götürün o dönemdeki vatandaşlarıyla rahatça konuşup anlaşabilecekken, bir Türk çocuğu çok zor anlaşır. Bundan 20 yıl önce bizim çocukluk zamanımızda çizgi filmlerde başka inançlarda dua eden ördekler hindi yer noel kutlarken dede korkut çizgi filmi olay olmuştu. O çom büyük Atatürkçü kanallar birkere olsun bir Atatürk çizgi filmi yaptılarmı? Asla şimdi o çocuklar büyüdü manken, figüran oldu 3 kuruşa kültürünü satmak uğruna evcilikcilik oynuyor.
    https://m.youtube.com/watch?v=qdO_9y1lvrc

1|0
    0|0
  • Hepsi pislik.

1|0
    0|0
  • Çıktı kanks

1|0
    0|0
  • İzlemediğim için bir fikrim yok

1|0
    0|0
  • Bunlar cast ajansının elemanları değil mi zaten? Halen izleyenlere pes.

1|0
    0|0
  • evet cikti

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum

1|0
    0|0
  • format olarak saçma sapan bir program

1|0
    0|0
  • Saçma programlar ya

1|0
    0|0
  • Saçmalık..

1|0
    0|0
  • hangi olay daha cok izletirse onu paylasır onlar

0|0
    0|0
  • Bana cokca sacma gelen program

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• izlemiyorum

1|0
    0|0
  • alnından öpmek istiyorum seni sırf nur için izliyorum şu programı kızın her kelimesinden bir fesatlık çıkarıyorlar helekı o köpek melis yok mu..

2|0
    0|0
    • Böyle bir insan olamaz ya. Nasıl bir çirkefliktir eğer program biterse dizilerde en çirkef karakter için başrolü ona teklif ederler.

• Aynen katiliyorum. poz verilerek cekilmis birkac fotoyu kizi baSmislar gibi gostermisler.
    Ve kadinlik hatta insanlik onuruna yakismayacak sekilde davraniyorlar o kiza.
    Ben o kizin rol yaparak agladigini asla dusunmuyorum

2|0
    0|0
  • Woouuwww... Kesinlikle haklısın kız melis gibi ayça gibi o kedi gözlü mehtap gibi arsız yüzsüz olmadigi icin bunları yapıyorlar.. Kısmetse olurdaki en samimi ve temiz tek kişi NUR

3|0
    0|0
  • onlar keşfedilmeyi bekleyen yeteneksiz oyuncular sadece.

1|0
    0|0
  • saçma sapan bişey ya

1|0
    0|0
  • Saçmaaa

1|0
    0|0
  • Nuru benim karakterime cok benzetiyorlar. Programi izlemiyorum ama

0|0
    0|0
  • Sevmem o programi

0|0
    0|0
  • Aynen çok haklsn ama bunlar reyting peşinde. bir degisikler melis bir gunde semihle oldu erkekler cıt cıkarmadı nur emre için aģlamismista onla bunla bulusmusta amaan izlemekten nefret etsemde izliyom ya biraz

1|0
    0|0
Yükleniyor...