Kapat

Muhteşem Yüzyıl Kösem i Nasil Buluyorsunuz?

Muhteşem Yüzyıl Kösem turkiyenin tartismasiz en zengin dizidir en basarilisidir da dirilis denen mel un ise muhtesem yuzyilimizin karsisina cikmaya korkmus fakirler ordusudur filintada ise gecen cuma izledim sultan V. murad in tahta cikis sahnesine guldum fakirlikte son nokta birde bizim sultan ahmedin tahta cikis sahnesine bir bakin :D

Iki tahta cikis sahnesini paylastim iste diger dizilerden ne kadar zengin kudretli ihtisamliyiz

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Dizinin ruhu, manası bana ters olduktan sonra benim ecdadima hakaret ederek onlari ahlaksiz gostererek cektinden sonra isterse katrilyonlar harcanacak yapsinlar o filmi benim için 5 para etmez. Fakir olmak çok paranin olmaması mütevazı olmak bunlar ayiplanacak kötü hasletler değildir. Önemli olan Tarihimizle gurur duymaktadır

0|0
    0|0
    • cok sukurki dizimiz dusmanlarimiza tokat atmaktan bikmiyor cok sukurki hersey aynen tarihteki gibi devam ediyor biz diziye bosbosuna 3 tane tarih profosru tutmadik zorunuza gitti tabi sizin dizileriniz bu kadar ses getirmedi hergn konusulmadi demekki durumumuz iyi merak dizi ruhu olarak ne kadar gercekti oldugumuz belli

• yav hehe sen anca lafla salata yaparsin fakir gibi cildirirsin yav hehe

• Yahu yeter gidin başka yerde hırlaşın

En İyi Erkek Görüşü

• Başarılı

0|0
    0|0
    • iste bu tesekkurler :D

• Dirilişci olduğumu nerden biliyorsun tv de 2 şey anlattı dimi bir diriliş birde varoluşçular başka şey bilmiyorsun çünki anlatmadı dimi.

• @4r5t6y haha bizim gozumuzde fakir ve varostur sanami dustu :D :D hadi ordan git dede sus

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevmiyorum.. izlemiyorum

0|0
    0|0
    • bende seviyorum kaçırmadan bizzat tv de izliyorum 4 milyonluk dizi bu türkiyenin en zengin dizisi maşallah :D be düşmanlarımıza korku salıyoruz ki o kadar karalama kampanyalarına rağmen güçleri yetmiyor yıkmaya kudrete bak be maşallah muhteşem yüzyılıma

• Muhteşem Yüzyıl Kösem kadar saçma sapan gereksiz bir dizi yok. Bu tür tarihimizi yalan yanlış ifade eden dizileri nasıl izleyebiliyorsunuz anlamıyorum.

1|0
    0|0
    • inadina izliyorum sirf sana inat sizin gibi fakir diziler izliyicegimiz yerde zengin diziler izliyoruz hic yalan yanlis yoktur hersey tarihe uygun olarak hazirlaniyor

• İşte senin gibi gereksiz boş insanların izleyebileceği saçmalıkta bit dizi

• hhahaa muhabbet bitmiş sen hala ordamısın be bir sus sana yav hehe diyorum inadına izliyorum şuanda bakıyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok saçma olmuş

0|0
    0|0
    • tabi canim 4 milyon dolarlik dizi sacma olmus topkapi sarayini yeniden biz yapmadik o 1.000 e yakin oyuncuyu biz oynatmadik yeni mekanlar insa edilmedi haklisin sende cok sacma

• Saçma.

0|0
    0|0
    • hahaha sacma demi iki dizide bizim karsimizda hic fakirlikte son nokta filintaya soyliyekte bizim yaptigimiz topkapi sarayini kullansinlar :D

• Bence sen yazma. İslamlığı şeriati bil sonra gel karşıma Osmanlı neden yıkıldı desem bilmezsin.

• bir insani bilmeden sanki biliyormus gibi konusamazsin sus bence senin haddinemi beni sorgulamak ben sana ne diyom sen ne diyon bana iste siz ezik dirilisciler yenilmeye mahkumsunuz

Yükleniyor...