Ülkemizdeki en iyi dizi hangisi?

Gelmis gecmis en iyi dizi bence Ezel'di. Yabancilardan alinmis olsada dizide birtane mi figuran oyuncu olmaz. Herkes usta oyuncu.

1. Ezel
2. Aşkı memnu
3. Kuzey Guneydi bence.

Peki ya size gore ilk 3 dizi hangisi?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Benim izlediğim en iyi dizi Diriliş Ertuğrul adamlar dizi çekmemiş destan yazmış resmen çarşamba gününü iple çekiyorum. ☺

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ezeli tek geçerim. de hangi filmden alınma?

0|1
    0|0
    • Hatirlamiyorum hangi filmden alinti olduğunu google ye sor o. bilir. Suskunlarda ayni sekilde alinti

• hahahah ezik hemen engel atmissin :D cevap veremedin bari konusma sizi bizi bitirmeye gucunuz yetmez karalama kampanyalariniz bosuna inadina zirvedeyiz inadina basariliyiz zoruna gitmesin kocum bas isine sen

• @sultansuleyman35 aslanim cocuklarla tartismamak icin rahat ol ;)

Kızlar Ne Diyor 7

• Komedi : Yabancı Damat
    Dram : Yaprak Dökümü
    Aşk : Aşk-ı Memnu

0|1
    0|0
  • Suskunlar

0|1
    0|0
  • Leyla ile mecnun
    Yedi numara
    Yedi güzel adam 👍

0|1
    0|0
  • Beyaz gelincik

0|1
    0|0
  • Aşkı memnu ve Kuzey güney.. çok sevmistim

0|0
    0|0
  • paramparça
    parmaklıklar ardında
    acı hayat

0|1
    0|0
  • gülbeyaz acı hayat kuzey güney

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Suskunlar

0|1
    0|0
  • Diriliş Ertuğrul
    #objektifman

0|1
    0|0
  • Çüş... Behzat Ç !!

0|1
    0|0
  • hic biri hepsi fakir MUHTESEM YUZYIL varken onlarin haddinemi 4 milyon dolarlik dizi 139 bolum hep birinci ustelik en dusugu 9 olan bir dizi isi yanlis yansitmayalim

0|0
    0|0
    • Neyi yanlis. yansittik anlamadim

• sizlere sadece yav hehe diyorum dirilişmis zoruna gitti belli mademki güveniyorsunuz kendinize iki dizinin reytinglerine bakalım bütçelere bakalım oyuncularına bakalım artı kaç ülkede yayınlandığına bakalım başarılara bakalım diriliş denen ezik dizi neden 4. sezonumuzda karşımıza çıkmadı eğer çıksaydı erken finaldi tabi fatih dizisi gibi sizler anca havlarsınız :D üzgünüm biz sizden daha zengin ve ihtişamlıyız biz zaten diriliş denen diziye youtube da bile açmıyoruz çarşamba günü kara sevdaya destek veriyoruz inadına muhteşem yüzyıl ve muhteşem yüzyıl kösem :D :D :D oooo holeyyyyyy

• Cocuk gulmekten okumayadim. senin yas 0-6 arasi mi? Muhteşem yuzyil ve kosemin reyting yapmasi bizim insanimizin ne kadar cahil oldugunu gosterir Nokta

Yükleniyor...