Mahsun kırmızı gül iyi bir yönetmen mi?

ben onun filmlerini mümkün mertebe izlemiyorum neden mi? çünkü ağlıyorum o kadar iyi anlatıyor ki etkisinde kalıyorum beyaz melek harikaydı sizin düşünceniz nedir?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Bizim ülkenin filmleri beni hiç aşmıyor. Aşırı daralıyorum. Mesela Özcan Deniz sanatçı olarak severim ama filmleri aşırı sıkıcı ve taklit özelliği.
    Duygusal şeyler hele hiç izlemem fakat Mahsun beni benden alıyor, kendimi kaybediyorum filmlerinde.
    Helal dedirttiriyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yapımcı ve

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Evet başarılı

0|1
    0|0
  • bence ıyı yonetmen akıllı bır projecı bızım ınsanımızın damarı ıyı bılıyor fılmler ordan ızlenıyor zaten

0|1
    0|0
  • bence iyi

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Bence iyi filmlerini beğeniyorum

0|1
    0|0
  • Evet başarılı

0|1
    0|0
  • Hayir ama iyi bir oyuncu

0|1
    0|0
  • Filmleri de en az kendisi kadar gereksiz.

1|0
    0|0
    • her insan gereklidir demek ki kişi kendinden bilir işi diyoruz

• Pkk yanlısı bir şeref yoksununu destekleyecek halim yok, sen desteklerim diyorsan o da senin karaktersizliğindir.

• pkk destekcisi olduğunu nereden anladın öylemi söyledi yoksa filmindeki atlıların davranışlarımı o zaman dikkatli izleyin derim

• Pkk li birinin filmlerini izlemem. Son filminde pkk yi oyle guzel gostetmis ki. Yok okul yapiyorlar yok ogretmene sahip cikiyorlar. Palavra!!

0|1
    0|0
    • ordakiler pkk lı değil kanun kaçakları yanlış anlamışsın iyi izlememişsin yanlı bakıyorsun ya da hiç izlememişsin

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...