Kesha'nın başına gelenler ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Bir sitede rastladım bu habere. Kesha ünlü prodüktör Dr. Luke tarafından tecavüze uğradığını iddia edip dava etmiş. Dava ise Kesha'nın aleyhinde sonuçlanmış. Ancak Kesha ve Dr. Luke'un bir albüm anlaşmasına göre Kesha ilk 6 albümlük bir süre boyunca başka bir firmadan albüm çıkaramaz, kendi adını kullanarak müzik, konser, reklam anlaşması yapamaz. Bu nedenle kariyeri bitebilir. Her ne kadar Kesha çok takip ettiğim bir sanatçı olmasa da bir kadının bunları yaşaması çok acı. Siz ne düşünüyorsunuz?
haber:http://onedio.com/haber/olan-yine-kadina-oldu-tecavuz-itirafi-kesha-nin-kariyerini-sona-mi-erdirecek--679959
Kesha'nın başına gelenler ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• keshayı severim. dr. luuke da başarılı şarkı yazarlarından. ama sanki bu işin altında başka şeyler var gibi. elinde kanıt olmadan böyle bir dava açması çok aptalcaydı zaten...

0|0
    0|0
  • Anlaşmayı her şeye rağmen yapıp kendini kullandırtmış. İşler istediği gitmeyince yaygara çıkartmış işte , bilindik şöhret kurguları.

0|0
    0|0
  • normal biri olsa tamam derimde bunun derdi başkadır diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Mahkemeye guvenmiyo musunuz? Ya kesha iftira attiysa

0|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum 😄

0|0
    0|0
  • Belkide çıkar ilişkileri ters düşünce böyle bir iddiada bulunmuştur. Bilemeyiz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cok berbat bir durum keshayi az once dinledim bunu yasamaya kimsenin hakki yok

1|0
    0|0
  • Demek ki adalet sorununun olduğu tek ülke Türkiye değilmiş.

2|0
    0|0
Yükleniyor...