Justin Bieber ve Zayn Malike şans verir misiniz?

Her ne kadar JB yi sevmesem de bu şarkısı oldukca güzel bence.

Bir de Zayn gerçeği var. One Direction geçmişi var ama geçmişini aşmış bence.

Ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu justin veledini radyoda sıklıkla çıktığı için dinlemek zorunda kaliyorum. Öbür çocuğu bilmiyorum zayn müslüman geyikleri vardi bir aralar 😃

1|0
    0|0
    • Pakistanlı Zayn ama dini kimliğini bilmiyorum.

• Zayn Pakistanlı ve dini müslüman. babası gibi o da müslümanlığı seçmiş. röportajlarında da müslüman olduğunu dile getiriyor zaten. hatta daha kariyerinin başındayken İngiliz bir gazeteci Zayn hakkında terörist gibi kötü söylemlerde bulunmuştu. sadece bununlada bitmiyor.. Real Time Show’un sunucusu Bill Maher , oston bombacısı Dzhokhar Tsarnaev'e benzetmesiyle iğrenç ve iğneleyici espride bulundu. Sırf müslüman olduğu için terörist olarak nitelendirmişti. Bill Maher, program sırasında Zayn Malik’e “İki şeyi merak ediyorum Zayn, bana bunları açıklayabilir misin” diye seslenerek,“Birincisi, senin müzik grubun hangisiydi, ikincisi de, Boston maratonu sırasında neredeydin”sorularını yöneltti. böylesine ırkçı ve İslamofobik espri sizcede iğrenç değil mi? Hatta yine normal bir konser sırasında Zayn için açılan iğrenç bir pankartı göstereyim size:
      i.ytimg.com/vi/T3hrvfMc5xM/maxresdefault.jpg
      Ne kadar da acımasızca değil mi sırf dini kimliği yüzünden bu şekilde tepkiler alması?

En İyi Kız Görüşü

• Aştılar kendılerini

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

• Yok vermem

1|0
    0|0
  • Zayne biara asrı hayrandm cok sacma geliyo artk sdghkbxgh

1|0
    0|0