Sizce şiddet içeren diziler/filmler toplumu olumsuz etkiliyor mu?

Sizce şiddet içeren diziler/filmler toplumu olumsuz etkiliyor mu?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki etki ediyor ama bu daha çok toplumlada alakalı. Amerikada çekilen diziler bizim dizilerin 4-5 gömlek üstü. Yinede onlardan çok etkileniyoruz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• tabi ki olumsuz etkiler.. yıllar önce salağın biri silahları beline takıp adliyeyi basıp ben polat alemdarım demişti

0|0
    0|0
  • Etkiliyor

0|0
    0|0
  • Elbette etkiliyor. Bu ülkede Çakır öldü diye cenazesi kalktı bir sürü ilde.

0|0
    0|0
  • evet kesinlikle etkiliyor
    benim en şikayetçi olduğum #edho dizisi
    idol gibi sunulan bir mayfa babası metres hayatı yaşıyor
    yetmiyor evlilik dışı gayrimeşru çocuğu oluyor
    yetmiyor çevresindeki koca koca adamlar çocuğa hediye takıp meşru hale getiriyor... vb.

0|0
    0|0
  • Hayır , en azından çok değil. İnsan olgunlaştıkça bunların kurgudan ibaret olduğunu anlayabiliyor ama aşk , ihanet içerikli diziler/filmler bilinçaltına yerleşip çıkmıyor.

0|0
    0|0
  • Çok olumsuz etkiliyor.

0|0
    0|0
  • etkilemiyo

0|0
    0|0
  • Boş ipsiz sapsızı teşfik ediyor çoğu kendini ucuz roman kaskteri gibi görüp mafya babası gibi ötüyor gerçi görünce neşem yerine geliyor ama napalım aile eğtimi eksik.

0|0
    0|0
  • yok benće gayet güzel şiddet iceren filmler. nolmasini bekliyon hep seks mi olsun

0|0
    0|0
  • Nee görürsen onu yaparsın ben etkiler diyorum. Televizyon çocuklarımız için büyük bir tehlike.

0|0
    0|0
  • etkiler bazıları hatta ergenlik çağında olan insanları daha çok etkiler.

0|0
    0|0
  • Ben daha cok erotik izliyorum 😅😅

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• etkiliyor bence cok fazla

0|0
    0|0
  • Hayır, zaten var olan şiddeti daha da açığa çıkarıyor sadece

0|0
    0|0
  • Elbette etkiliyor.. geçmişteki dizilerde şiddet ihanet öldürme olaylarının aksine sımsıcacık aile dizileriyle doluydu ! Şimdi ne b*k oldukları belli değil... çocuklar evlatlık ölen tekrar diriliyor şiddet ve tecavüzden bahmiyorum bile...:(

0|0
    0|0
  • Etkiliyodur bence

0|0
    0|0
  • Tabiki

0|0
    0|0
Yükleniyor...