Gecenin Kraliçesi yayından kalkacak mı?

Büyük hayallerle başlanılan Gecenin Kraliçesi 'nin reytingleri sıralamada 15 ten yukarı çıkamıyor... 13. bölümünde final yapmayı planlıyormuş. Meryem Uzerli bunun üzerine öyle bir açıklama yaptı ki sosyal medya yerinden oynadı!

'' Bir kreatif süreç içindeyim. Bir hata yaptım ve şimdi bir deneyim yaşıyorum. Ama yine de Allah’a teşekkür ediyorum, kötü ya da iyi bir deneyim fark etmez. Çünkü bir oyuncu için her deneyim büyük bir hediye, çünkü sana gelişmek, ilerlemek için yardımcın olur. Hatalar yapmaktan korkma.''

Bu açıklamanın hemen ardından büyük tepki gören Uzerli 20 dakika içinde bu gönderisini kaldırdı.

Peki ya siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gecenin Kraliçesi ?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Bence çok iyi bir dizi. Oyuncuları falan üst düzey.
    Dizici olmasam da beğendim ben.

Kalkmaz heralde ya.. Ben reytinglere baktığımda bu kadar kötü olduğunu hatırlamıyorum :D Sanki iyiydii.

0|0
    0|0
    • 2 Şubat'ta 5. olmuş sonra bozulmuş

• İlk bölümü bile 9. Sıradaydı yanii 😒 Bende sevdim yani saçma sapan dizilerin yanında çok iyi

• "Parfümün başkenti olarak bilinen Grasse’deki seti gezen Fransız yetkililer dizinin 70 ülkeye satıldığını açıkladı. Dizi için Mipcom Fuarı’nda geçtiğimiz haftalarda bir tanıtım toplantısı düzenlenmişti. Geçtiğimiz yıl Meryem Uzerli (2 kez) ve Murat Yıldırım (1 kez) dizinin tanıtımı için Cannes’a gitmiş, Meryem Uzerli adına düzenlenen partiden sonra dizinin 25 ülkeye satıldığı haberleri yapılmıştı."

Böyle haberler dolaşıyor. Eğer doğruysa dizi zar zor final yapar :D
      100. olsa da reytinglerde çekimler devam eder heralde..

• Tv izlemem.

0|0
    0|0
  • isterse kalksın

0|0
    0|0
  • Bunlara oyuncu demem zaten.

0|0
    0|0
  • beklenilen tepkiyi almadigini soyluyorlar zaten buyuk ihtimal biticek gibi duruyor

0|0
    0|0
  • Yapsın artık sıktı.

0|0
    0|0
  • Oyuncular senaryoya çok fazla. O kadro film çekmeli, dizi işi için fazla televizyona :)

0|0
    0|0
  • Izlemedim kalkar ama

0|0
    0|0
  • Kalkmalı

0|0
    0|0
  • amma tv izliyon gız sen

0|0
    0|0
  • hiç seyretmedim ama çok kaygılanıryoum :)

0|0
    0|0
  • türk dizileri vakit kaybı. prison break izleyin bir anlarsınız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hangi gün yayınlanıyor ki bu dizi

1|0
    0|0
  • Aslında kadro iyiydi, senaryo da fena degildi ama nedense olmadı bir turlu ısınamadım diziye, en fazla 3 bolum izlemisimdir. Meryem'de aynı Hürrem havası sezdim, hoş değildi. Gerçek oyuncu her rolde farklı birisi olduğunu hissettirmeli.

1|0
    0|0
  • hayırlsıı diyelim.
    pek takipcsi değilim.

0|0
    0|0
  • Çok fazla kaliteli bir dizi bence. Film falan olmalıydı.

0|0
    0|0
  • Hic izlemedim

0|0
    0|0
  • Ins kalkar ahsjs

0|0
    0|0
Yükleniyor...