Kösem Sultan, Safiye Sultan tarafından idam ediliyor. Tarihte bu var mı?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 15. bölüm fragramanı yayınlandı ve fragmana göre Kösem Sultan yağlı urgan ile idam ediliyor. Safiye Sultan bir önceki bölümde Sultan Ahmet'e pusu kurdurup öldürtmeye çalışmıştı. Daha sonra Safiye isyan ettirdiği beylerle sarayı ele geçirir. Yani dizide heyecan gittikçe artıyor. Geçen haftaki bölümde reytingdede totalde 5 sıra yükseldi. AB de ise yine 2. oldu. Sizce Kösem nasıl gidiyor, konu olarak, kurgu olarak? Hangi oyuncular gelirse daha çok izlemek istersiniz?

• Çağatay ULUSOY
    22% (4)33% (2)25% (6)Oy Ver
  • Kıvanç TATLITUĞ
    28% (5)0% (0)21% (5)Oy Ver
  • Kenan İMİRZALIOĞLU
    11% (2)0% (0)8% (2)Oy Ver
  • Nurgül YEŞİLÇAY
    11% (2)33% (2)17% (4)Oy Ver
  • Nebahat ÇEHRE
    6% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • Bergüzar KOREL
    17% (3)17% (1)17% (4)Oy Ver
  • Hatice ŞENDİL
    5% (1)17% (1)8% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kösem sultan idam falan edilmiyor. çook uzun zaman devleti o yönetecek. Küçük padişahlar sebebiyle. Safiye sultan daha önce ölüyor. İdam falan yok. Biraz tarihi kurcala, sadece diziyle öğrenilmez. Fragmanlara çok güvenme. Ayrıca bu oyunculardan hiç biri diziye girmeyecek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Dizide birçok yanlışlar var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• A dedim

0|0
    0|0
  • evet geçen bölümü çok beğendim:

0|0
    0|0
  • Kıvanç ya da Çağatay...
    Ama aslında bu diziyi hiçbir oyuncu kurtarmaz. Beren bile kurtarmadı, keşke Anastasia kalsaydı...

0|0
    0|0
    • dizi ab grubunda birinciliğe oynuyor ve ab demek eğitim seviyesi yüksek demek. satışlar için yani reklam için total değil ab önemli...

Yükleniyor...