Kapat

DEADPOOL u ızleyen oldu mu nasıl dı ben kacırdım?

ben kacırdımda merak edıyom nasıldı değdımı ızlemenıze yorum atın lutfen herkese +1

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Izlemedim ama izleyeceğim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Karakteri tanımıyorsan, Marvel alemine ve sinema kültürüne, özellikle Hollywood'a aşina değilsen filmde olup bitenleri pek anlamazsın boşver.

0|1
    0|0
    • Aşina olmasam filmleri takip edip izlememzaten

• Yav film komple göndermelerle dolu, Ryan Reynolds'un kariyerine, Sinead O'Connor'a, Hugh Jackman'a, Ryan Reynolds'un senelerce bu rol için yırtınmasına, Marvel klişelerine, stüdyoya, yapımcıya vs vs vs.

Adam meşhur film sonu sahnesinde 'Dağılın oğlum evinize, o zamazingolardan beklemeyin bütçemizden kıstılar, paramız yoktu yapamadık' falan diyor.

Komple geyik, troll bir film işte. Fanlar Fox'a zorla yaptırdılar, adamlar filmi çektirmek istemiyorlardı o yüzden bu kadar sükse yaptı. Resmen vahşi kapitalist ve en nefret edilen film stüdyosuna fan dayanışması boyun eğdirdi de adam gibi bir film çıktı ortaya.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Verdiğin paraya değiyor ama çok da aşırı iyi değildi.

0|1
    0|0
  • güzeldi, ama efsanede değil tabii amacıda bu değildi gerçi girersin arkadaşlarınla3-4 gün anarsın ve unutulup gider böyle bir film bence tabi

0|1
    0|0
  • İzlemedim. Sinemaya para vermem.

0|1
    0|0
  • internete düştü hdfilmcehennemi sitesinde

0|1
    0|0
Yükleniyor...