Muhteşem Yüzyıl Kösemmizin 14. Bölümumuz Nasil di?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 14. Bölüm ile diriliscilere filintacilara ve diger rakiplerimize buyuk bir ders verdi totalde 10 basamak yukseldik ab grubundaki zirvemizi koruduk masallah rakiplerimizi muhtesem yuzyilimiz gibi yenicegiz bu arada dun filintaya baktim 5. muradin tahta cikis sahnesi o kadar kotuyduki topkapi sarayini resim olarak kullanmislar hahaha biz ise kendi topkapi sarayimizi yaptik 4 milyon dolarlk butcemiz ile rakiplerimizi ezer geceriz :D

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• İzlemedim ben

0|0
    0|0
    • izle bence :D turkiyenin en zengin dizisi

• @Soran Asıl eziklik bence kendi varoşluguna bakmadan saray dizilerine bakıp iç geçirmektir :) Benim toplumsal gerçekçi dizilerim bana yeter. Ha bu arada yorum yaptıktan sonra engellemek de duble ezikliktir :)

• güzel:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Cast olmamış, senaryo ise çok durağan.

0|0
    0|0
    • bu bolumden sonra duzelecektir seyircilerimiz in guzel yorumlari bizleri memnun etti

• Yoo niye bekleyeyim, umrumda bile olmaz böyle uyduruk bir dizinin akıbeti :) Benim çok daha kaliteli dizilerim var, sana Kösem'inle mutluluklar :)

• kesin eminim fakir ve ezik dizilerdir :D türkiyenin en zengin ihtişamlı dizisi ben muhteşem yüzyılımız ve kösemimizle mutluyum

Yükleniyor...