Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer evliliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer bugün pariste evlenmişler.
Sizce yakışıyorlar mı? Bu evlilik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ evlendi

1|3
232|181

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 180

• kızlar: bu çirkinlikle bu adamı nasıl kaptı?
    erkekler: bu tipsizlikle bu hatunu nasıl kaptı?
    ben: umurumda değil...

3|0
    0|0
  • Hiç bir şey düşünmüyorum

#Türkerkeğii

1|0
    0|0
  • Kız çirkin değil ama ben kıvanç gibi yakışıklı bir de onun kadar para kazanıcam Irina Shaykı gelin getirirdim ülkeye :)

3|0
    0|0
    • Halt edersin demekki turk kizlari kiymetli onlari kullanip gene turku aliyolar

• @girlofire @tattoogirl bana 2 tane güzel söylesenize ülkemizden miranda kerr ve ırına shayk gibi güzel olsun. Bizim ülkemizin en güzel kızı kimse ona dışarda sıradan muamalesi yapılıyor ama siz de haklısınız bu gerçek can yakar tepki koymanız normal

• Tamam bilo 😁

• Hiç umursamıyorum.

4|0
    0|0
  • 2 insan sadece dış görünüşüne goremi birlikte olmalı?
    Evet Kıvancın dış görünüşü kıza göre daha iyi ama belki kızında aklı mantığı Kıvancdan daha iyidir belki Kıvanç daha zengindir ama belki kız daha kulturludur ve s. ?
    Yani tek bir kritere gore değerlendirmemek gerek :)

3|0
    0|0
  • Kadın öyle aşırı güzel değil ama güzel birisi. Heheh ayrıca bu kadına laf atan bir çok yurdum kızı nasıl kendisini ona denk görüyor anlamıyorum. Kadın kendi çabaları ile çok iyi bir stilist, modacı olmuş. Genel olarak bayanlar veya erkekler çiftlerin yakışıp yakışmamasını tiplerine bağlıyorlar. İkiside tip olarak gayet iyiler. Kaldı ki kadının kendisi hem bakımlı hem kültürlü hem de ne giyinmesi gerektiğini çok iyi biliyor. Bunun üzerine boy ve fizikte katınca gayet ideal bir eş oluyor dış güzellik olarak. Üstüne birde karakterleri de uyduysa bence gayet uyumlu bir çift. Millete çamur atmak yerine keşke biraz da kendinizi geliştirseniz. Bu lafım kadına sallayanlara tabiki. Gerçekten bu kadar kıskanç olmak zorunda değilsiniz. Keşke sizde çalışıp bir Başak olabilseniz. Ayar oluyorum abi klavyeden millete boş boş sallayan yurdum insanına. O kadar basit düşünüyorlarki. Kafalarında uyumlu çift mantığı sadece tipten oluşuyor. Ona göre olmuş veya olmamış diyorlar. Bir basın gidin lan...

0|0
    0|0
  • Hayatımda bu kadar saçma bir çift görmedim. Buda gösteriyor ki aşk ota da konar b. ka da sözü dogruymus demekki

0|0
    0|0
  • allah bir yastıktan kocatsın

0|0
    0|0
  • hayirlisi bizene

3|0
    0|0
  • kurtulduk kıvançtan :) :) :)

2|0
    0|0
  • Magazin haberlere bu kadar takılmayın boş verin gitsin
    http://i.hizliresim.com/NryZo5.png

0|0
    0|0
  • takım elbise yakışmış.. kesimini sevdim.. bu tarz bir takım elbise edinmeliyim en kısa sürede..

1|0
    0|0
    • Evliliklerini sormus kiz ya😂😂😂 takim elbiseyi begendm diosun.. valla pes

• Oglum takimla bozmusun sen kafayi. Yarin git 5 takim al. da kurtul😂😂 ben vercen parasini

• para lazım değil sağolasın :D ama evet kesinlikle kolekşın ı yenileme vaktim gelmiş.. bir lacivert , bir siyah bir de sağlam bir gri takım.. uff.. ben de farkettim şimdi kendimi bozduğumu.. :) sen de ergeç bir çanta ya da ayakkabı göreceksin bir vitrinde.. o zaman bana ettiğin bu lafı hatırla emi :D

• bir yastıkta kocasınlar

1|0
    0|0
  • Hiçbir şey düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun

1|0
    0|0
  • bence birbirlerine hi yakışmıyolar

0|0
    0|0
  • Anası babası gitmemiș düğüne bașak dizerin hem gösteriș yapar gibi yurt dıșında evlenmekte ne yani neyse kıvançtan kurtulmuș olduk iyi oldu bu

0|0
    0|0
  • Umrum bile değil, şu ülkede o kadar dert varken kim kimle evlenmiş banane...

1|0
    0|0
  • darısı başımıza :D

0|0
    0|0
  • Mutlu olsunlar ne diyim

0|0
    0|0
  • Bir şey düşünmüyorum. Gereksiz.

0|0
    0|0
  • Ünlü evlilikleri uzun sürmez iki güb sonra biter

0|0
    0|0
  • Allah ayırmasın ne dıelım kanks

0|0
    0|0
  • Gençler konuşmuş anlaşmışlar. Bize hayırlı olsun demek düşer.

1|0
    0|0
  • Mutluluklar dilerim

0|0
    0|0
  • Sanane banane bizene

0|0
    0|0
  • Şaşkınım anlam veremedım ve yakışmıyorlar.
    Azra akın ile çok yakısıyorlardı daha 2-3 sene önce azranın evlilik baskısına karıyerımın zırvesındeyım bu herseyı olumsuz etkıler dedi. Hala karıyerının zirvesinde neden evlendı ve bu kariyeri ugruna kendısını seven kadını brakmısken..

0|0
    0|0
  • Mutluluklar dilerim

0|0
    0|0
  • Umrumda bile değiller

0|1
    0|0
  • Yakın sıkılır onlarda boşanırlar onlar için sıradan bir şey gelenek haline getirdiler nasıl olsa

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    150

Kızlar Ne Diyor 231

• Adet kanını içirmediyse bende başka bir şey bilmiyorum.

9|1
    0|0
  • Hayır kıvanç daha iyi

5|2
    0|0
  • Uyumsuzlar bence. d

4|0
    0|0
  • allah mutlu etsinn

3|2
    0|0
  • Ben bu kadına bayılıyorum ya. Tarzı kalp ben 😍 Eminim Kıvancın stil danışmanlığını yapiyordur 😄 Bence çokta güzel olmuş bu ikisi. Mükemmel bir birliktelik olur umarım 🙏

2|0
    0|0
  • Yakistiramadim. Beckham ve karisi gibi olmuşlar.

5|0
    0|0
  • Lanet olsun.
    Çirkin şansı var o karıda.

4|1
    0|0
  • Mutlu olsunlar, ama gözüm kaldı Kıvançta

1|0
    0|0
  • Cıks olmamış

1|1
    0|0
  • hahahah :D Valla kızı tanımıyorum. Birlikte olduklarını da bilmiyordum, evlendiklerini de şimdi duyuyorum. Ama fotoya şöyle bir baktım, güzel bence yakışıyorlar. Ki zaten bence bize ne :D Önemli olan onlar birbirini beğensin, anlaşsın :D

1|0
    0|0
  • kizlara kotu oldu :)

1|0
    0|0
  • Allah mutlu etsin 👍

1|0
    0|0
  • başak kıvancın yanına yakışmıyor azra akın olsa olabilirdi

1|3
    0|0
  • Başak Gizer ismine yabanciyim kendisine de. Cici hoş bir genç bayan bence. Ve Kıvanç Tatlutuğ'un daha onceki uzun beraberliğini de biliyoruz esmerlerden hoşlandiğini da. Kendi çok sarişin olduğundan olmali.
    Evet kiz bir guzellik tanriçasi ya da seks ilahesi değil. Ancak unlu erkekler evlilik için o kadar guzel ve gösterişli kisileri seçmiyorlar zaten. Seçiminden oturu şaşirmadim kisaca.

0|0
    0|0
  • Allah herkese cirkin sansi versin 😂 yakisiyorlae diyemicem de seviyolarsa sorun yok bize ne laf duser ne baska bisey :D ( gitti gul gibi cocuk😒)

0|0
    0|0
  • Gönül bu...

1|0
    0|0
  • sevmiş beğenmiş evlenmişler gerisi boş mutluluk diliyoruz..

0|1
    0|0
  • Evlensinlerr

1|0
    0|0
  • eğer bir gün kıvancı görürsem soracağım ilk şey; "bihter'den hiç mi feyz almadın be yavrum?" olacak.

3|0
    0|0
  • kaptı yakısıklı cocugu

1|0
    0|0
  • beraberken mutlu ve huzurlularsa no problem

1|1
    0|0
  • Yakışmışlar 😻

0|0
    0|0
  • Düşünmeye üşendim. Banane

1|0
    0|0
  • Yakisiuorlar bence

0|0
    0|0
  • Yakışmıyorlar bence ama Allah mesut etsin ne diyelim.

0|0
    0|0
  • Nöy 😳

0|0
    0|0
  • başak dizer'in sadeliği çok hoş. bizim tipik gelin profilimiz büyük topuz, kabarık etek, abartılı makyaj ve saç siminden ibaret.

0|0
    0|0
  • Mutlu olsunlar

0|0
    0|0
  • Allah mutlu etsin 😄

0|0
    0|0
  • Ben yakistirdim ve çok sade ve şık olmuşlar. Geline bayıldım, gelin gelin olmamasi harika:)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    201
Yükleniyor...