Supernatural dizisini hala izliyormusunuz?

bugün son bölümü izlerken yarıda kestim ve bidaha izlemeyecem çünkü filimde dinimize şirk koşuyolar allaha şirk koşuyolar bilmeyenler için söyliyim tanrının kız kardeşi varmış bide melekleri şeytanları anlatıyo bilen bilir supernaturali izlemek dinimizce çok günah sizide izlememeye davet ediyorum hatta fetva verilsin dünya çapında protesto edilsin supernatural dizisi

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• son bölümüne gelene kadar mı anladın bunları :S

0|0
    0|0
    • 11 sezon 14 bölüm oldu bırakmak istemedim o kadar emek vererek izledim ancak şimdi karar verdim zor olsa gerek sevdiğin bir diziyi bırakmak

• şimdi niye bırakmak istedin son bölümüne kadar gelmişsin emek etmişsin bitirseydin yazık oldu

• ne olursa olsun doğru olanı yapmak lazım doğru olan diziyi bir daha seyretmemek hadi melekleri şeytanları anlatıyodu he deyip geçiyoduk allah söz konusu olunca şirk koşmuş oluruz

• Ben hala ızliyorum.. kendini kaptirmadigin sürece bence günah deGil..

0|0
    0|0
    • Ayrıca İslam'a karşı birsey duymadım.. Onlar inanmadigi için rahatlar yani ona bakarsan nerdeyse cogunu izlemiceksin senin inancın tamsa onların dediğini takmazsin

Erkekler Ne Diyor 1

• Son bölümünde yine iyi. Adam 3 veya 4. Sezonda Tanrı'ya sövüyordu.

0|0
    0|0
    • ya dizi deyip geçiyodum şimdi tanrının kız kardeşi çıktı bu diziyi bir daha izleyen allaha şirk koşar o derece tehlikeli

• Kardeşim yabancıların çoğu dizisinde öyle ki zaten bizim dinimizi kötülemiyorlar

• şeytan vardı melekler vardı iyiydi kafa buluyolardı ama allahın kız kardeşi diyo adam kuranda allah hz. muhammede inkar edenlerle oturma der aynen o hesap sen dinimizle dalga geçersen izlemem/izlememeliyiz

Yükleniyor...