Kesha davasını kaybetti?

Öncelikle saçma sapan yorum yapacaklar lütfen devam etmeden başka soruya geçsin. Aylar önce Kesha, prodüktörü Dr L
uke'u kendisine tecavüz ettiği için mahkemeye vermişti, kanıtlara rağmen dava ertelendi ve Kesha'nın belli bir süre müzik yapması, konser vermesi vs engellendi. Bugün ertelenen dava malesef Kesha'nın zıttına sonuçlandı. Artık müziği elinden alındı, müzik yapamayacak. Bir kızın hayalleri pis zihniyetli, kadınları cinsel objeden başka bir şey olarak görmeyen bir insan tarafından katledildi.
Dünya nereye gidiyor böyle? Tecavüzcüler artık mahkemelerde haklı çıkmaya başlıyor.Kesha davasını kaybetti?

2|1
10|5

En İyi Kız Görüşü

• İnanamıyorum. Kanıtlar da varsa nasıl hapse atmazlar o adi herifi? gerçekten dünya yaşanamayacak bir yer haline gelmiş. :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bide tahrik etti beni diye ceza indirimi uygulayacaklarmış pisliklere adalet var mı diyoruz da yok yok :@ boş yere millet 4 yılını hukuk için heba ediyorlar anasını satayım -.- böyle pis zihniyetlerin de tamamen huyu korusun rabbim azıtan yerleri pompei gibi yapar ibretlik olarak videoları filanda var niçin olduğu da belli ama millet bu yoldan şaşmıyor da :@

3|0
    0|0
  • tecavuz edenlerın anasına bacısına tecavuz edeceksın baska turlu normal karsılamaya devam ederler yoksa

2|0
    0|0
  • Çok üzüldüm gerçekten.. Hakliyken haksız duruma düşüren sistem artık adalet oldu.. Umarım o adam bir an önce cezasını çeker

0|0
    0|0
  • Tuhaf bir dünyada yaşıyoruz.. Söylenecek söz bulamıyorum.

1|0
    0|0
  • Malesef gericilerin suçu

0|0
    0|0
  • Ya işin aslı farklıysa? Nereden bu kadar eminsin?

0|0
    0|0
  • Üzücü...

1|0
    0|0
  • Yorumsuz...
    İnsan ne diyeceğini bilemiyor
    Oyle bir duruma geldik ki

0|0
    0|0
  • Kesha severek dinlerim bu olay beni üzdü

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Erkekler para, güç ve seks peşinde koşan aciz yaratıklardır! Savaşların tamamı daha fazla güç uğruna çıkmıştır.
    Modern ve gelişmiş olarak gördüğümüz Amerika'da dahi kadınlara seçme hakkı 1920 yılında verilmiştir.
    Kadına asla 2. Sınıf muamele yapılamaz. Kadın ve erkek eşittir! Hatta kadın erkekten üstündür. Her kadın doğduğu ilk günden itibaren annelik içgüdüsü taşır.. Erkekleri doğuran büyüten yine kadınlardır. Kadınlar annedir asla seks objesi olarak görülemezler. Annene saygı duyduğun gibi tüm kadınlara duymak zorundasın. Medyaya yansımayan milyonlanlarca tecavüz şiddet vakası mevcut. Korkudan psikollojik baskıdan korkup tecavüze uğradını itiraf edemeyen hatta yıllarca bu zulüme maaruz bırakılan kadınlarımız mevcut.
    Tecavüzden suçlu bulunan tüm erkeklerin hadım edileme cezası onlara vvverilebbbilecek en anlamlı cezadır. Bu verilebilecek en anlamlı cezadır. Kontrol edemediği organından kurtulduğunda kimseya asla cinsel işkiye giremeyecek olması belki tecavüzlerin önüne geçer.
    Kadına saygı duymak yerine hayatını karartan aşağılık insanları hapse atmayıp af çıkartıp nasıl topluma içine yeniden dahil eteye çalışıyorlar aklım almıyor.

Sanatçı olduğu için basına yansıyan bu vakada açıkça kanunun dahi kadını 2. sınıf vatandaş olarak gördüğünün açık ve net kanıtıdır
    Kadınlardan nefret edebilir hatta sevmeyebilirsin ancak saygı duymak zorundasınız! Saygı duyacaksınız!
    Ülkemizde kadını şiddet olduğu gibi dünyanın her yerinde bu problem mevcuttur. Kadınlar fiziksel olarak erkekten daha zayıftır.

3|1
    0|0
  • Benim bildigim kadariyla sony music ve dr. Luke ile 10 albumluk anlasmasi vardi,4 album cikartti ancak 6 album daha cikarmak zorunda bu adi heriflerle. 6 album sonra bunlara ihtiyaci olmadan yeniden muzik yapmaya baslayabilecek yani cok zor da olsa hala bir umit var

0|0
    0|0
  • Yaa bunu aylar önce gördüm çok üzülmüştüm. Sonuçlarını senden öğrendim. Dünyanın iğrenç bir adalet sistemi var.

0|0
    0|0
  • Kardeşim bize söylencek söz bırakmamışsın ki şerefisizlere öncelik herzaman. Diz boyu olmuş

0|0
    0|0
  • Hayatı kararmış kızcağızın, onu hep tik tok şarkısıyla hatırlayacağım

1|0
    0|0
Yükleniyor...