Muhteşem Yüzyıl Kösem Dizisini Beğeniyor Musunuz?

Normalde dönem dizileri ilgimi çeker ama bu diziyi hiç beğenmedim. Bir kere oyuncu kadrosu olmamış. Kösem Sultan gibi önemli bir tarihi şahsiyet daha yetkin bir oyuncu tarafından canlandirilmaliydi. Mesela Ezgi Mola veya Ayça Bingöl. Aynı şekilde Sultân Ahmet rolü böyle yeniyetme ergen bir oyuncuya verilmemeliydi. Fetih 1453'teki Fatih rolünü canlandıran oyuncuya verilebilirdi mesela bu rol. Hele Safiye Sultân rolü Hülya Avşar'a hiç oturmamış. Selda Alkor gibi bir oyuncu oynamaliydi o rolü de ya da Fatma Girik. Bunun yanında senaryo çok durağan, hiç sürükleyici değil. Ayrıca diziye farklı bir isim veremezler miydi, nedir bu bütün Osmanlı tarihini Muhteşem Yüzyıl'a bağlama çabası? Dizinin ismini direkt Kösem Sultan koysalardi daha mantikli olurdu.

Güncellemeler:
Güncel
Guncel

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Tarihimiz harem ve entrikadan ibaretmiş gibi gösteren, ve vasat oyuncu kadrosundaki birkaç şahsiyetden dolayı elbette izlemiyorum.

0|0
    0|0
    • Oyuncu kadrosu hiç olmamış

• Zaten diziyi yurtdışındakiler izliyor. Reytingler berbat, bazı oyuncuların bölüm başı en yüksek ücretleri almasına rağmen, çalışanların maaşları ödenemiyor ve işten çıkarılıyorlar.

• Oyuncular ayrıca çok Keyifsiz rol yapıyor. Yani rolümu yapayım evime gideyim der gibiler.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir tarih öğrencisi olarak tamamen reyting kaygısıyla çekildiğini düşünüyorum. Ve hiç izlemedim. Ama anlattıklarına göre sürekli harem hayatını göstep duruyorlarmış.

0|0
    0|0
  • Beğenmiyorum..

0|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hayir

0|0
    0|0