Balıketli kadın candır gerisi tırıvırı. Hepinizin bilinçaltı bu düşünceyi savunuyor di mi?

Balıketli kadın candır gerisi tırıvırı. Hepinizin bilinçaltı bu düşünceyi savunuyor di mi?
Yürüyüşleri ile bütün dikkatleri üzerine çekerler

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Biz kadınlar da sizin sürekli 'balıketli kadın şöyledir...', 'zayıf kadınlar şöyledir...' muhabbetinizden sıkılmış durumdayız artık. Kalıplandırılmak istemiyoruz bunu hiçbir insan istemez.
    Her kadın kendi hali ile güzeldir. Güzel olmak için balıketli veya zayıf olmamız gerekmiyor.
    Sizin gibi düşünenler yüzünden binlerce genç kız kendiyle barışık değil ve özgüveneksikliği hissediyor. İntihar etmeye çalışanlardan bahsetmiyorum bile. Özellikle ergenlik çağında bu konular ile ilgilenenler sonrasındaki dönemlerde komplekslerini yenemiyor.
    Balıketli kadınları hoş buluyor olabilirsin, konu hangi tip kadını hoş bulman değil. Konu diğerlerine tırıvırı damgasını yapıştırman. Sırf sen cinsel obje olarak gördüğün için ve dolgun vücut hatlarından hoşlanıyorsun diye kalıplandırma yetkisine sahip olmuyorsun.
    Senin için sadece bir paylaşım olabilir ama bu paylaşımı kimler görüyor, ne gibi şeylere yol açabilirim diye düşünmeni istiyorum. Hastalıkları olanlar ile var ve kendiler ile savaşanlar da var. Kötü niyet ile yazmıyorum Şu an ama aklının bir köşesinde bulunmasını istiyorum. Ayrıca dediğim gibi bunları geçtim herşeyden önce her kadın kendi haliyle güzeldir (!)
    Ve hayır Sen sormadan ben söyleyeyim, kendimle barışık biriyim ve hastalığım falan yok. Yazmamın nedeni bu gibi insanların Nasıl bir durumda olduklarını biliyor olmam ve insanları düşünerek hareket eden bir toplum olmamızı istemem.

0|0
    0|0
    • Güzel yazmışsın kardeşim ama günümüzde ölen genç kızların %21'i ki bu azımsanacak bir rakam değil daha zayıf olma, manken gibi olma hevesiyle anoreksiyaya yakalan genç bireyler. Yani buradaki amacım hem balıketli olup güzel olunacağını göstermek hemde kendi zevk beyanımı ortaya koymaktır. Kilo almak adına ölen hiçbir genç kız tanımıyorum. Medyada da rastlamadım. Peki sen rastladın mı?

• Evet rastladım. Zayıf olmak için herşeyi deneyenler var ama balıketli olmak da her kadın'a özgü birşey değil. "Neden benim de böyle vücut hatlarım olmuyor", "kemik gibi yaşamak için mi geldim bu dünyaya", "kendimden nefret ediyorum" gibi sözleri okuduğum bölümden dolayı staj yaptığımda çok duyuyorum. Zayıf, kilolu, balıketli fark etmez kadınların %75'i kendi ile barışık değil ve kendini iyi hissetmiyor.

• bunların sadece meme balık

2|0
    0|0
  • ikinci resimdeki kadin cok güzel 😳😳😳

0|0
    0|0
  • Ele gelecek aga

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Doğru diyosun

0|0
    0|0
  • Hayır senin gibi düşünmüyorum ben.
    Miranda Kerr tipi vücudu çekici buluyorum meselâ.
    İnce/zayıf vücud, küçük meme/kalça ve de bebeksi yüz...

0|0
    0|0
  • Balık etli tercihim

0|0
    0|0
  • Orası öylede neden magazin tv 😀 ?

0|0
    0|0
  • balık eti güzeldir

0|0
    0|0
  • Evet cok guzeller