Uydu Kanallarında ki Hareketli Farklı İki Resmi, Olmayan Sayıyı bulun vs. Yarışmalarda Ödül Kazanan ve Alan Var mı?

Şu uydu kanallarında görmüşsünüzdur. Ekranda hareket eden dinazor at kuş köpek vs gibi hayvanlar var. İşte birinde resimde ki hayvanlardan biri geri gidiyor birinin ayağı yok birinin kuyruğu yok, ya da 1 den 40 kadar sayılar yazılmış içinde bir sayı gizlenmiş veya çift sayılar yazılmış bir sayı tek yazılmış o sayıyı soruyor gibi basit soruları var. Bilene 5000 liraya kadar para ödülü veriyor. Bide müzik çalıyor ekranda güncel şarkılar. Tabi siz oraya bağlanmaya çalışırken ay sonu gelecek telefon faturasıda şok edebilir. Merak ediyorum bu yarışmalardan ödül alan var mı? Duyduğuma göre çok bekletiliyor telefonda ya da bağlanıp soruyu biliyor ama yanlış diyip yüzlerine kapatılıyor vs. Eğer dollandırıcılık varsa neden şikayetçi kimse yok?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Daha cok trolleyeni gordum kazananı değil..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• o ekrandaki tiplerden ıgrenıyorum. hepsi dolandırıcılık günahına giriyor o zaman hesap verecekler ALlah a

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Aman kardeşim arama, ben aradım ve 120 tl ödedim. Orda sorunun cevabını versen de, başka sorular sorup süreyi uzatıyorlar ve sen kısa sürede cevap veremedin diye seni canlı yayına bağlamıyorlar. Canlı yayına bağlananlar yanlış cevap verenler hep. Birde hattım kesili, ön ödeme yaparak hattımı açtırdım. kazığı yiyince ne olduğunu anladım. Neden şikayet etmiyorlara gelince, öyle ayarlanmış ki şikayet etsen de tutunacak dalın yok. Asla arama.

0|0
    0|0
Yükleniyor...