Diriliş dizisini izlerken 'Baycu Noyan ölürse dizi biter' diyen var mı acaba?

Ne zaman o diziyi izlesem Baycu Noyan'ı tutuyorum. Yeminle bak, bana Ertuğrul'dan da, kayılardan da daha karizmatik geliyor. Çok yaşa Baycu, Ertuğrul anca ona buna beylik lafları etsin.

Özellikle Gündoğdu artis artis konuşurken 'Beni tez vakitte öldürsen iyi edersin, burdan çıkarsam fikerim hepinizin belasını' diyişi on numaraydı.

Ki bana kalırsa Ertuğrul'u kelalaka biçimde Söğüt taraflarına yolladılar ki, Baycu Noyan'ın türkleri madara edişine Ertuğrul'u bulaştırmayıp öbürlerinin ellerine yüzlerine bulaştırmasını çekecekler, Gündoğdu da 'Ben bu işi beceremiyorum' diyip obayı terkedecek.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer ölünce bitecek ise ölsün bir an öncede bitsin yahuu

0|0
    0|0
    • O dizi ikinci bir Kurtlar Vadisi olur, o kadar fantastik ki Abdülhamit'in Amerika'da Rockerfeller ile kılıç dövüşü yapması gibi bir sahneyi bile çekerler, ama gene de bitirmezler.

Son sezonu da 'Sikiliş Vahdettin' olur heralde.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence bitmez..

0|0
    0|0
    • Aslında dizi çoktan bitti de okeye dönüyor. Kodumun dizisinde iki saat bölüm çekiyorlar, senaryoyu ileriye getiren olay sayısı iki veya üçü geçmiyor. Son bölüm nasıl başladı, Baycu yakalandı, obaya götürüldü, mühür meselesi soruşturuldu, Ertuğrul 70lerin aptal saptal kara Murat filmlerinden bile daha sakip bir edayla cihana adalet getirme gibi abuk işlerin peşine düştü.

Mübarek şu diziyi izlerken bu osmanlıcı tayfa nasıl bu kadar gaza geliyor anlamıyorum. Ukrayna'da okul yurdunda uzak doğulu birine Tarkan'ın çinlilerle mücadele ettiği bir film vardı ya, hani şu vikingli mikingli malak film, onu izletmiştik, adam 'Benim ulusumla ilgili böyle film çekilse beğenmem, baksana dizide bir tane türk var, her işi o yapıyor, geri kalanları işe yaramaz adamlar' demişti bize.

Bu dizi de o ekolden, bir Ertuğrul var, her yere yetişiyor, geri kalan türkler hep mal, salak başlarına bir tane 'lider' geliyor öyle bir halta yarıyorlar.

• Adam cok karizmatik cengizhan daki adama benziyor :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...