Evlilik programları hakkındaki düşünceniz nedir?

Evet benim en çok merak ettiğim konulardan biri evlilik programları çok izleniyor diyorlar. Kim izliyor bu programları? Aranızda bu programları izleyen var mı varsa amacı nedir? Cevapları alalılm en son ben kendi görüşümü paylaşçam

Güncellemeler:
Ben evlilik programlarının yazılı bir senaryoya dayalı olduğunu düşünüyorum adaylar nişanlar falan hepsi hikayeden ibaret. Amaç reyting ne kadar kavga ne kadar rezillik o kadar izlenme oranları demek. Millet olarak zaafımızı iyi bildikleri için çok iyi uyguluyorlar. fakat burda yatan başlıca sebeb sadece bu değil burdaki amaçlardan birtanesi ise toplumun ahlakını bozmak işte hepsi bundan ibaret bizim değerlerimizle ve inançlarımızla oynuyorlar bu programları RTÜRK'e şikayet edin ve izlemeyin..
Evlilik programlarının amacı nedir?

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• çok gereksiz ve saçma bence

0|1
    0|0
  • Izlemiyorum

0|1
    0|0
  • Gülmek icin iyi

0|1
    0|0
  • O programları izleyenlere içimden saygı göstermek dahi gelmiyor.

0|1
    0|0
  • Sacmalik

0|1
    0|0
  • esro erolda bir yakışıklı var anaaam onun için izliyorum

0|1
    0|0
  • Her şey kurmaca olamaz, ben öyle olduğunu düşünmüyorum. Tv'de o kadar fazla kötü şey var ki, onlar varken bu programları şikayet etmem açıkçası. Çok da bir zararı olduğuna inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Hepsi şov amaclı yapılmış gereksiz programlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Lanet olsun hepsi kaldırılsın bu kadar şehit verilirken millet uçkur derdine düşmüş

0|1
    0|0
Yükleniyor...