Revenant (Diriliş) Filmi hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

İlk Gösterim Günü izledim filimi, Kız arkadaşım @biryazgecesirüyası nın seçtiği bir filmdir. Ben pek hevesli olmasamda film'e girerken. Filmden sonra iyiki girmişiz dedim..

İyi bir film takipçisiyimdir, Uzun seri filmler izlemişliğim vardır konusu karmaşık olsada ben böyle bir oyunculuk görmedim. Evet Ta kendisi Bir türlü Oscar ödülünü alamayan Yıldızımız Leonarda Di Caprio Öyle bir oyunculuk sergilemişki.. Bu güne kadar Verilen tüm oscarları topyıp Kocaman bir Oscar Heykelini verseler yinede yetmez, Merak ettim, Hayret ettim ve En sonunda Hayran kaldım.. Tek kelime ile Harika.

1|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Vizyona uzun süre sonra girecek filmleri dahi takip eden biriyim. Günler öncesinden filmi zaten hevesle bekliyordum. İlk gün koşa koşa gittim :)
    Böyle müthiş oyunculuk herkesin harcı değil. Ayrıca bu senaryo sırf kurgu değil. Çok uzun zaman önce Amerika'da gerçekleşmiş bir olay. Bazı farklılıklar var tabi. Filmin sonu gibi mesela. Filmdeki gibi malesef gerçek hayatta da intikamını alamamış. Çok uzun zaman kasabasında tüm halk yas tutmuş;sünnet, düğün, eğlence aklımıza gelebilecek ufacık bir eğlence yapılmamış.
    Leonarda Di Caprio Oscarı sonunda bu film ile aldı zaten. Çıtayı da baya bir yükseltti :) Bunun da üstüne çıkılır mı gerçi, bilemiyorum.
    İzlemeyenlerin çok fazla şey kaybedeceği bir filmdir. Muhakkak izleyin arkadaşlar. :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Verdiğim paranın her kuruşuna değdi.
    Diyebileceğim tek şey bu!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• filmi ben seçtiğime göre kötü olması mümkün değil 🏼 çoğu yerinde kafamı deve kuşu gibi senin göğsüne soksamda 🙈🙈izlediğim en iyi oyunculuktu gerçekten sadece biraz uzun ve konu bakımından zayıftı ama sırf oyunculuklarını görmek adına kesinlikle izlenmesi gereken bir film 🏻

0|0
    0|0
  • Gösterime girmeden netten inceledim. Ayı sahnesi haricinde hiç bir sahne beni heyecanlandırmadı.

0|0
    0|0
  • Izlemedim hic

0|0
    0|0
  • İzlemedim :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• O Oscar gelecek buraya :D

0|0
    0|0
  • Tabiri caizsse havyan gibi bir film. Aksiyon az ama bir o kadarda sürükleyici 👍

0|0
    0|0
Yükleniyor...