Survivor - Gönülüllerde kimi destekliyorsunuz?

Gönüllüler takımında hangi ikiliyi destekliyorsunuz? ( Ankete tek başınak kalan birini eklemek zorunda kaldım ikili bakımından )

Güncellemeler:
votee lütfen

0|1
5|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsi Salak yahu.. Kaç gün oldu adadalar halen bir baraka bile yapmadıkar, sonra da yapmur altında çamurda oturuyorlar.. Düşünmekten aciz bir takım...

0|1
    0|0
    • aynen katılıyoruım, acun çok malca bir takım toplamış.

• amaç oda bunun onla alakası yok. Eğer takip ediyorsan dediğim şeyde haklı çıktım zaten.
      Acun : Biz takımları toplarken eşit olarak toplamaya çalışıyor. Hatta gönülüller takımı güçlü oldu. Ama survivor tarihinde ilk defa karşılaştım, ünlüler üst üste yendi 8 de 7 yaptı."
      Allaha şükür sonradan toparladılar , dediğim gibi acunda böyle olacağını kestiremedi.

• Evet.. Performanslar hiç umulmadıkmış!
      Takipetmeye vaktim yok, zaten klasik; Millet açlıkla savaşabilmek yerine birbirleriyle didişir, herkesin bir stratejisi oluşur.. vs.. vs..

Kızlar Ne Diyor 4

• Damla can

0|0
    0|0
  • Yarışmayı izlemiyorum ama Serkay Tütüncü'yü seçtim.

0|0
    0|0
  • Tabiki semih

0|0
    0|0
  • su nihal ne gerizekali bir kiz mal mal konusuyor bir de salak bir gülme tarzi var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Semih. Bu adam birinci olur. Ayrıca Damla'da adanın en güzel kadını, çok iyi be. Yine de gönüllülerden bir yol olmaz. Strateji ve güç sıfır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...