Deadpool filmini sinemada izleyen var mı nasıldı sizce bence süperdi?

İzlemeyen bakmasın spolier olur. Bence oldukca güzel sade ve deadpoola yakışan muziplikler vardı sizce nasıldı

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• abi süper ötesiydi : ) harikaydı ya ya: )

0|0
    0|0
    • Hele şu hani demir adam ismi klakusmuydu neydi onu dövmeye calışırken elinin ayağının kirılması efsane olmasına yeterdi cok gülmüsdüm

• ahahahha : ) yavv fena yaa : ) ) 2 si gelir mi ki acaba ya: ) ama yüzünü düzeltseler bari : )

• Eğer 2 si gelirseki gelicektir cünkü bilirsin deadpool cizgi dünyasının troll karakteridir yani deadpool ve diğerleri diye ayrılabilir cünkü karakter iyi değil kötü değil belli değil muzip yani farklı bir karaktet böyle bir filmin 2. cisi cekilir

Kızlar Ne Diyor 4

• X-men'deki deadpool faciasını unutturmak için ellerinden geleni yapmışlar ve düşük bütçeye rağmen oldukça güzeldi bence. Baya gişe yaptığı için ikinci filme daha fazla bütçe ayıracaklardır.

0|0
    0|0
    • O hasılatla gelecek filmi öyle efsane olur ki şimdi batman vs superman bomba gibi görünüyor bakalım nasıl olacak.

• Haftasonu izlicemmm bakalım begenirim umarım

0|0
    0|0
  • efsane olmuş çok iyiydi

0|0
    0|0
  • Ben bayıldım herşeyiyle çok güzeldi her anı dolu dolu bir film hiç sıkılmadan izledim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Konu aşırı basitti ve paraları olmadığı için fazla karakter, aksiyon koymamışlardı.

Ama güzel filmdi, izlediğim en iyi Marvel filmiydi hatta. Bryan Singer'ın ilk iki X-Men'ini saymazsak.

0|0
    0|0
  • Bugün fragmanını izledim, güzeldi. Başrolünde zaten beğendiğim bir aktör var. Kısmet olursa Perşembe ya da Cuma gitmeye niyetliyim. İstanbul'da ki KS ciler toplanın gidiyoruz :)

0|0
    0|0
  • Türkiye de olsaydım izlerdim.

0|0
    0|0
  • Spoiler yemeyeyim diye kaç gündür Muhit'e girmiyorum ama burada spoiler yiyeceğim ya... En iyisi saat on bir gösterimine falan gidip izleyeyim artık. :D

0|0
    0|0
  • Henüz izlemedim.

0|0
    0|0
  • Gidicem daha gidemedim =/

0|0
    0|0
  • Beklenenin üzerinde :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...