The 100 dizisini izleyen var mi?

Izliyorsaniz eğer ikinci sezon hakkinda görüşlerinizi neler?

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bence olması gereken yerde ve çok sürükleyici geçiyor wanheda olayı biraz gizem içeriyor bakalım görücez ama dünyalılar ile arkadia lilar arasında bir savaş seziyorum haydi hayırlısı

1|0
    0|0
    • Ben 3. sezonu pek beğenemedim ama bakalim belki daha heyecan gelir. Işık şehri baya gizemli. Onu baya merak ediyorum ben sonunda ne olacak diye

• Yok abi uzay aracı değildi. Kendilerini korumak için üretilmiş bir füzeydi. :D
      İnternetim yavaş olduğu için bakamıyorum Şu an ama thelonious'un dünyaya inmeye karar verdiği bölüme bakarsan anlarsın. "kim bilebilirdi ki dünyayı yerlebir etmek için yapılan füze ile dünyaya ineceğim" tarzı bir şey diyor. Hatta o füze 3. sezonda o kadının evinde gözüküyor. Çölden alıyorlar bir şekilde, zaten kadın onun için o bebeğin hologramını yaptı. Sırf füzeyi dünyaya indirebilmek için. Murphy'de görüyor hatta diyor bu tüm dünyayı patlatan kişi diye.

• Aynen soran onu diyorum

En İyi Kız Görüşü

• Ben hafta hafta izleyince dizileri, kafam karışıyor ya. Pek anlayamıyorum açıkçası ama 2. sezon güzel şimdilik.

1|0
    0|0
    • Ben de beklemeyi sevmediğim için bir oturuşta bir sezon bitirenlerdenim.

• İkiyi yeni bitirdim ben. Üçe başladım ama devam izlemeyeceğim. Sezon bitsin öyle izlerim tamamını. Ve evet ben de Işık şehrini merak ediyorum. Diğerlerinin savaşları pek ilgilendirmiyor beni.

• Neyse spoiler vermemiş oldum o zaman, iyi bari. :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Dizi 1. sezonda gençlik tarzındaydı, bağlayamadı çok fazla kendine.
    Ama 2. sezonda kesinlikle kendini kanıtladı, çok beğendim 2. sezonu.

1|0
    0|0
  • Eh iste idare eder. En iyi bölümü 1. Sezon finali idi.

1|0
    0|0
  • Nasıl bir dizidir kendileri tavsiye eder misin

1|0
    0|0
    • Sci-fic ve macera sevenlerin beğenebileceği bir dizi. Birinci sezon biraz şu Amerikan teenage dizilerine benziyor ama ikinci sezonda konu biraz daha karışık bir hale geliyor. Konusunu bir görüşün altıma yazmıştım, ordan okuyabilirsin.

• Post apocaliptikmis türü nickimden de belli olduğu üzere severim o türü ustune fe yazıyorum ama teenage dizilerini sevmem

• Teşekkürler bilgi icin

• Öncelikle Neden 2. Sezon Şu Anda 3. Sezon Yayında. Özellikle 2. Sezonumu Soruyorsunuz?

1|0
    0|0
    • Ikinci sezonu yeni bitirdiğim için soruyorum. Ben çok beğendim başkalarının yorumlarını merak ediyorum bu sezon hakkında. Ama üçüncü sezona da başladım. Yani yeni sezonla ilgili bir şey yazarsan spoiler vermiş olmazsın

• Öncelikle Seviyorum Fena Dizi Değil Fakat Dizinin 3. Sezonu İle Birlikte 2. Sezon Basıma Gelen Yine Geldi. Dizi Evrim Geçirmiş Yine. Temel Olarak Konudan Sapmasalarda Cokk Fazla Sapkınlaşarak İşliyorlar Konuyu. Bu Sapkınlık Hem İlişkilerde Hem Manuel Yerli Yaşayış İçerisinde ki Bilim Kurguda Mevcut. Umarım Daha Makul Hal Alır İlerleyen Bölümlerde.

• neyi anlatıyor konusu ne

1|0
    0|0
    • Dünyada bir nükler patlamadan sonra bir grup insan dişinda her şey yerle bir olmuş. Hayatta kalan insanlar 97 yil boyunca uzayda yaşamlarini sürdürmüş fakat oksijenleri bitmek üzere olduğu için tek şanslari dünyaya geri dönmek ama hala radyasyon olup olmadiğini bilmiyorlar. Bunu öğrenebilmek için de 100 genç dünyaya gönderiliyor ve olaylar böyle gelişiyor.

Kızlar Ne Diyor 6

• Başlamak istiyorum ve hatta ilk bölümünü izledim ama bıraktım. Sarmamam lazım yoksa konusu hoşuma gitti.

1|0
    0|0
  • 3. sezondayım.. ve en sevdiğim begendiğim dizilerden

1|0
    0|0
  • hiç beğenmedim. mecburmuşum gibi zar zor izledim.

1|0
    0|0
  • Izlemedim basliyacağim.

0|0
    0|0
  • İzlemedim ama başlayabilirim

0|0
    0|0
  • izlemiyorum ama gğzel diyolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...