Evlenme programlarındaki mantık hataları.. ?

Ben bu programların gerçeklerle alakası olmayan kurgular olduğunu düşünüyorum.. Hep reddedilen adaylar, aylarca değişmeyen aday bekleyenler, saçma eşleşmeler.. v. s. Benim gibi kimler bu olup bitenlerin farkındalar?

Güncellemeler:
Bir de delimi yoksa akıllı mı belli olmayan eş arayan tipler. Küçük Emrah gibi hayatın sillesini yiyip oraya ağlamaya gelenler.. v. s.

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi düzmece senaryo toptan ekrandan kaldırmali böyle saçma sapan programlar.

0|0
    0|0
    • haklısınız.. Hatta rtüğe şikayet edilmeliler. Milleti dolandırıyorlar resmen.

En İyi Erkek Görüşü

• bir şeyin farkında olacak kadar beyni olanlar zaten bu programları izlemez

1|0
    0|0
    • Sen de yani zçtın iyice. Hepimizi gömüverdin şimdi.

• Demek ki genelleme yaparken biraz düşüneceksin.. ben de benzer vesilelerle seyretmek zorunda kalıyorum mesela.

• ben zaten izlemek zorunda kalanlara bişe demedim ha bazen ölesine hiç bişe yoktur bu mallar ne yapıyor diyede bakılabilir ama ben sürekli izleyenlerden bahsettim

Kızlar Ne Diyor 10

• evet yahu hep olay çıkaranlar ya da enteresan tipler kimseyi istemez hiç evlenmez

3|2
    0|0
    • Bir de çoğu arızalı yani. Aslında rtük bu tür programlara izin vermemeli. Ya da program öncesinde kurgu olduğu belirtilmeli.

• program değilde dizi gibi izlenmeli yavv hiç olmasın saçmalıkk

• Aynen.. Bence de hiç olmasın.

• Bende oradaki insanların baştan aşağısı mantık hatası dünyaya gelişleri bile mantıklı değil bence.

0|1
    0|0
  • Bende kurgu olduğunu düşünüyorum
    Geçen birine bir herif geldi benim ağzım açık kaldı şahsen ne akla hizmet ona talip çıktı birde çay bile içmek istemedi kadın ben şok :D

0|0
    0|0
    • Birinde Hanife diye birisi var, diğerinde başka bir türbanlı tip.. Sokakta görsen yolunu değiştirirsin ama gelen bir dünya talibi de geri çeviriyorlar. Bu millet gerçekten bunlara inanacak kadar salak mı acaba?

• O kadar boş zamanım var ama açıp bakasım gelmiyor ya

0|1
    0|0
  • Ya hiç sorma annem de oturup izliyor şunları bütün gün. Birine reklam giriyor hemen obur kanaldakini acıyor. Deli oluyorum :/ kesinlikle kaldırılmalı aile yapısına zarar veriyor. Ve dediğin gibi kurmaca hepsi kimse kendini bukadar rezil etmez televizyonda

0|0
    0|0
  • Oyun hepsi ya

0|1
    0|0
  • Yakın bir arkadaşım esra erola rejideki arkadaşını görmeye gitmiş, çocuğa ordan teklif gelmiş. Gel locada otur, gelene gidene hayır de bize yeter demişler. O da belli bir ücret karşılığı 2 ay kalmış. Ama oraya gerçekten çıkan tanıdıklarım da var.

0|0
    0|0
  • Numara zaten. Çoğu ajansa kayıtlı oyuncu onların.

0|0
    0|0
  • Ordaki insanliğin akil sağliğindan şüphe ediyorum

0|0
    0|0
  • Zaten saçmalar.. İzlenmeseler keske kaldırılsalar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...