Esra erolda nevruzun talipleri bitmek bilmiyor?

vajinasmus nevruz hergün bir tane talip alıyo ne var bu kadında kimseyide kabul etmiyo bakmıyo beğenmiyo heralde :Desra erolda nevruzun talipleri bitmek bilmiyor ?

1|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Ruh hastasi bence bu

0|1
    0|0
  • He ya bugün bende izledim gördüm bu kariyi fazla gıcık bence

0|1
    0|0
  • Harbi ne varmis 😅

0|1
    0|0
  • En son izlediğimde Tarkan'a tülbent hediye ediyordu yani göndermye çalişiyordu sanirim. Baya manyak yea :D

0|0
    0|0
    • sanki biraz sıkıntılı gibi bilmiyorum ama :D izlemedim bugün ne yaptı hiç bilmiyorm

Erkekler Ne Diyor 4

• Açılmayan kapı için şehrin anahtarını almaya çalışıyorlar galiba.

haşırt.

1|1
    0|0
  • Ne bu programlardan ne de ekrana antipatik bir şekilde çıkıp ''Owwğğbbbaaaa'' diyen esra hanımdan haz almadığımdan dolayı bu sığırı- pardon - nevruz hanımı tanıma onuruna nail olamadım ama sanırım o kadar peşinden koşuşturduğu entellektüel ve okuyan ahalinin bildiği birşey vardır. Bunu telafi etmem lazım :)

0|1
    0|0
    • saçma sapan bir kadın işte adam talip geliyo paravanı bile açtırmıyo bazen dinleyip beğenmezse

• Ben resimde gördüğüm apladan bahsediyorum dostum.. Aynı kişiyi mi konuşuyoruz? :)) Bu ne özgüven?

• Millette reklam peşinde ondan geliyorlar

0|1
    0|0
  • Bunun neyine talip oluyorlar hala anlamadım

1|1
    0|0
    • bilmem ki :D gözüde açık saf gibi ama herşeyi biliyo

• Esra erolda baydı artık 😅 Geçen ağlayan babasını bulan bir çocuk vardı o bitti bu başladı.

• hee ya bazen çıkıyolar o da ne güzel bir kızı aldı gitti :D keldi filan ama hoş bir kız buna talip oldu gittiler :D

Yükleniyor...