Diriliş izleyen var mi gençler?

ben bir ay önce falan izlemeye başladım şimdi tv ye yetiştim. gerçekten çok başarılı. tabi bazi tarihi hatalari var ama yinede türk dizi tarihinde ilk sıraları alabilir. müzikleri bile süper oyuncular gerçekten rollerini çok iyi yapıyor hayranim resmen ya en sevdigim bölümleri halepte olanlardı. birde süleyman şah, elazize "orda bir oba kurulurken burda bir şehir yıkılır halepe yazik olur" demistiya gerçekten yazik oldu şimdi.

Güncellemeler:
noyanida unutmamak lazim hele o şaman sahnelerinde oynayisina hayranim süper oyuncu
ertugrula da engin altandan başkası yakismazdi bu kadar

0|1
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Izlerim Kaçırmam ASLAAA

0|0
    0|0
    • bende :D

• öyle bir dizi sevilmez mi bende ilk başlarda izlemiyodum ara tatilde başladım günde 2 bölüm falan amca yetiştim televizyona :D

• Harikasin Helal Sana:)

En İyi Kız Görüşü

• Dirilişsiz bir çarşamba düşünemiyorum. Kar dolayısıyla bir hafta yeni bölüm verilememişti. Benim moral sıfır sıfır sıfır 😆

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Keşke Fatih sultan mehmetin dönemini konu alsalar osmanlı etrafa hakim iken bir dizi olsaydı daha gururla severek izleyeceğim bir dizi olabilirdi benim için ama burda biraz sürekli etrafa koşuşturmaca gibi geldiği için çekmiyor sırf etrafa hükmediyoruz 3 kıtanın lideriyiz diye muhteşem yüzyıl izliyorum oyunculukları veya hikayeler size kötü veya gerçeği yansıtmadığı düşünebilirsiniz ama bence kötü taraflarıyla iyi taraflarıyla mutlaka olmuştur izliyorum işte bu nedenle bide starda olunca daha kaliteliymiş gibi geliyor bana

0|0
    0|0
    • o dönemlerde anlatilir inşallah. ama muhteşem yuzyili hiç izlemedim sadece nasil bir dizi olduğunu biliyorum padişahları haremden çikmayan insamlar gibi göstermelerine falan sinir oluyorum bu yüzden pek izleyesim gelmiyo. sultan süleyman mezarindan kalksa bunlari görse hepsinin yüzüne tükürür. atalarimizla dalga geçmemek lazim bence. diriliş dizisinde daha öpüsme sahnesi bile olmadi ve olmamalida gelenek ve göreneklerimizi daha çok yansitiyor ve türklerin savasçi özelliği üstünde duruluyor hem onun konu aldığı dönemde güzel.

• harem diyorsunda vardır mutlaka eski zamanlarda öyle şeyler sadece yansıtılması hoş olmadığı için izleyici çekmiyodur yoksa okadar şehzade nerden geliyo :D inşallah fatih sultan zamanına çekerler bide muhteşem yüzyılda kaliteli geliyo bana nedense eski bir yapım olduğu için şarkıları falan hoş geliyo nedense oyunculuklar kötü gerçekçi olmayabilir ama işte star farkı kalitesi çekti beni

• ben genelde trt izliyorum zaten askli meskli dizileri pek sevmedigim için :) ama o da senin görüşün tabi

• Tarihini dizilerden öğrenen bir toplumun alkışları senarist ve aktörleredir, tarihi kendisinden öğrenenin övgüsü atasına ve gerçek kahramanlaradır..

0|0
    0|0
    • tarih ögrencisiyim zaten ben böyle bir diziyi yapanlara teşekkür ediyorumki bize o duygulari az da olsa yasatiyolar. merak etme tarihi dizilerden ögrenecek değiliz muhteşem yüzyil vb şeyleri izlemiyorum en azından atalarimizla dalga gecmeyenler izliyorum ben. tarihide en ince ayrintisia kadar öğreniyorum. ;)

• Kardeşim bana "Benim Ertuğrul'umsun" diyor :)

1|0
    0|0
  • Son zamanların en iyisi sanırım. Yani bizim dizilerin halini görünce bu aralarından sıyrılıyor

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hayır izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • kaçırmadan izlediğim tek dizi

0|0
    0|0
  • Hiç kaçırmam

0|0
    0|0
  • Diriliş candır ya herşeyiyle.

0|0
    0|0
    • aynen öyle her bölüm efsane

• ramazanda izleyebilirim heralde öyle ama izlemeye çalışırım sagol :)

• Sende sağol :)

Kızlar Ne Diyor 6

• hayi

0|0
    0|0
  • Müptelasıyım😍

0|0
    0|0
  • Izlemiyorum. :)

0|0
    0|0
  • Izlemiyorum