Hangi film tarzlarını seversiniz?

Ben kendi fikrimi söylim , hani olurya böyle biri kursunları yer ağzından kan akar duygusal muzik calar o tarz filmlwr cok hosuma gider. ya da yuzuklerin efendisinde faramir mi ne boromir mi , lurz ok atiyor savasiyor birdaha ok geliyor savasiyor felan sonra ölüyor , bu tarz duygusal filmlwr cok hosuma gider :) iyi kotu tuhaf , acimasiz hayat , seytani gordum , gajini , galaksinin koruyuculari , kar kureyici, malefiz , capie , yuzuk karayip transformes felan bunlar izledigim en iyi filmler , birde klasik kovboy filmi var 3 ku4şun oda cok iyi

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim ben genelde gerilim ve komediyi severim ikiside zıt birbirine

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• boromire asiktim ben bir aralar :) adam cok karizmatik heleki o son sahnesinde agla agla gözlerim sisti :(
    benim sevdigim filmler belli, Inception, Shutter Island, Prestige ve Interstellar. Bu filmleri bikere izlemekle olmuyor. Bidaha izlediginde daha iyi anliyorsun hata daha mantikli geliyor hersey. Christopher Nolanin filmlerini tavsiye ederim.
    Son izledigim film The Revenant, Leonardo bu sene insallah oscari alicak :) Haketti bence :)

0|1
    0|0
  • Korku gerilim aksiyon macera

0|1
    0|0
  • Ben macera gençlik filmlerini seviyorum Harry Potter Karayip korsanları Alacakaranlık yabancıların lisede çektiği filmler filan hoşuma gidiyo zaten film izlemeyi çok seviyorum

0|1
    0|0
  • Yerine göre, ama genelde duygusal ve romantik

0|1
    0|0
  • Fantastik.. Savaş.. Duygusal , ask.. filmleri severim

0|1
    0|0
  • Korku severim

0|1
    0|0
  • Bilim kurgu ve romantik komedi

0|1
    0|0
  • Bilim kurgu ve aksiyon.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aksiyon pikachu

0|1
    0|0
  • Arınma Gecesi tarzı filmleri seviyorum : )

0|1
    0|0
    • Aynen biliyorum onu izledim. suç değil bayram bir gün :) oda çok iyi aynen ya :) 3 ciktimi

• Aynen inşallah 2 incisini cikartirlar :) kesinlikle şeytani gördüm. ya da iyi kotu tuhafi izlenen lazim :) acimasiz hayat da olabilir çok iyi gercekten

• eyv panpa : ) izlerim bir ara : ) şu sıralar pek izleyemiyom internet tecavüze uğramış gibi aynı :S hızlanınca izlerim :S

• komedi aksiyon favorim

0|1
    0|0
Yükleniyor...