Düğün Dernek 2 Sünnet Filmi Hataları Gördünüz mü?

Düğün Dernek 2 Sünnet Filmi Hataları Gördünüz mü?
Kuzenim radyo tv okuyor. Okuldan sinemayla ilgili bir proje istemisler bu elestiriyi paylastik:

Bu resim instagram da Ahmet Kural fan sayfasında paylaşılmış bir fotoğraf. Dikkat çeken şu ki bu fotoğrafta letonyalı gelin de camdan bebeğe bakıyor. Fakat o an odasında olması gerekirdi. Ve sünnet filminde gelin hiç görünmedi. Biraz daha görmek isterdik. 1. filmde ki letonyalı oyuncu ikinci film de değişmiş ama film sonunda bu oyuncunun değil eskisinin adi yazıyordu. Film güldürdü evet ama eksikleri çok fazlaydı.

Bu yanlışlar hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Filmi beğendiniz mi? Ve son olarak yönetmen, senarist olsanız siz ne yapardınız?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben filmi çok begenmistim olur böyle hatalar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç gözüme batmadi. İzlediğim filmleri eksiklik bulmak için değil zevk almak için izliyorum, bunda da oldukça güldüm. O yüzden gelin camdan bakıyormuş adı yazmıyormuş, beni ilgilendirmiyor izlerken.

1|0
    0|0
    • Ben de aynı sekil de düşünüyorum ama maalesef en ufacik detaya bakmak zorundaydık çünkü bulunmaz zaten hata. Daha bir çok film izledik ben de yardimci oldum ama en çok izlenen filmin üzerinden gittik. Sınıfı geçsin yani sonucta bu ufacik detaylar bile sinema elestirmeni olmak için okuyan bir insana kapıları açabiliyor

• Izlemedim :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...