? arkadaşlar babama yasini serifi okicam?

Ezberlemem için mi bilmiyorum ama babam ezberle sana 200 lira dedi ezberledim bende anneme okudum ona okurken utandim babama verirken daha cok utanirim belki okuyamam bile sizce napayim

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• baban teşvik etmeye çalışıyor seni helal olsun
    benim babamda ben küçükken bana hadis ezberletirdi ve karşılığında hadis başına para verirdi namaz kılarsam daha çok para vereceğini söylerdi ve allah babamdan razı olsun iyi ki öyle yapmış şimdi onun sayesinde namazlarımı kılıyor ibadetlerimi yapıyorum elimden geldiğince allah babamdan razı olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 5

• para almak için ezberliyosan hiç ezberleme daha iyi ezberlemen için teşvik etmeye çalışmış ezberle babana oku ama parayı alma bence

0|0
    0|0
    • Neden ama ihtiyacim var

• sen onu Allah rızası için yapman gerekiyor bence para için değil yine de sen bilirsin günahı senin boynuna unutma

• Arkadaşım bilip bilmeden konuşma benim babamda ben küçükken bana hadis ezberletirdi ve karşılığında hadis başına para verirdi namaz kılarsam daha çok para vereceğini söylerdi ve allah babamdan razı olsun iyi ki öyle yapmış şimdi onun sayesinde namazlarımı kılıyor ibadetlerimi yapıyorum elimden geldiğince allah babamdan razı olsun

• parayla öğreniceksen hiç uğraşma bence içinden gelmiyosa ama benden bir ipuçu yalan onların hepsi boşuna okuma :D

0|0
    0|0
  • Utanma ya niye utaniyosun

0|0
    0|0
  • Ne güzel ezberlemissin kapa gözlerini oku baban o senin

0|0
    0|0
  • neden utanıyosun ki arkanı dönerek oku babana bu utancını azaltır en azından

0|0
    0|0
Yükleniyor...