Evlilik programlarının gerçek yüzünü deşifre eden açık yürekli doktor hakkında ne düşünüyorsunuz :) ?

http://www.trfutbol.com/evlilik-programlarinin-gercek-yuzunu-desifre-etti-p10-aid,593.html#galeri

Psikoterapist Lütfü Kaan Özdemir, perdenin arkasındakileri görüp istifa eden bir isim. "Evlilik programlarının psikologu"sıfatıyla bir anda ünlü olmasına rağmen Özdemir'i istifaya götüren süreç,"kurgu"yu ve etik dışı arka planı görmesiyle başladı.

Türk halkının vazgeçemediği "flört sürecini gözetleme" durumu, evlilik programlarının perde arkası, toplumsal psikolojiye yansıma biçimlerini içeriden bir isim olan Kaan Özdemir, Nokta Dergisine açıklamalarda bulundu.

“20 yaşında oraya çıkan 5 ayrı kişinin farklı farklı motivasyonu vardır. Kimi meşhur olmak için çıkar. Zaten kimileri gerçekten evlenmek niyetiyle, kimileri meşhur olmak niyetiyle çıkıyor. Orada bir kameranın çektiği var, bir de set ekibinin yaptıkları var. Orada “cast” tan (oyuncu ajanslarından) gelenler var, reyting için yapılan ‘ekstra faaliyetler’ var.”

Bugüne kadar yapılmış hiçbir işten -popstarlar dahil- büyük star olmuş kimsenin olmamasını ‘umut’ olarak yorumlayan Özdemir programa çıkanları, “Çoğunluk itibariyle cahil kişiler açıkçası. Yapımcı ve yönetici dolaylı olarak aslında şunu vaat ediyor: ‘Seni meşhur edeceğim’. Yani muhtemelen bunu konuşmuyorlar 'seni meşhur edeceğim' diye, ama meşhur olduktan sonra insanlara bir rol biçiliyor. 10 bin metreye çıkartıp bırakıyor seni.” ifadelerini kullandı.

Haberin devamı için;
http://www.yeniakit.com.tr/haber/evlilik-programlarinin-gercek-yuzunu-desifre-etti-131226.html

Güncellemeler:
@solinn sende gel yavyum :)) Herkese +1 :))

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Tv programlarının senaryo olduğunu bilmek için birisinin çıkıp açıklamasına gerek yok ki

1|0
    0|0
    • Haklısın ama herkes sizin gibi mantıklı düşünmüyor inanmayanlar haberi yalanlayanlar bile var :))

• :D :D :D Ben izlemiyorum bu tarz programları bir ara denk geldim adamın biri bağırıp çağırıyordu stüdyoyu birbirine kattı adı deli Mustafa'mıydı Hüseyin miydi neydi o günden sonra bir daha tv izlememeye yemin ettim bu kadar oyuncu olunmaz ki halkı resmen kekliyorlar :D :D

• Annemler izliyor maalesef ve bende o duruma maruz kalıyorum ama ciddi ciddi o programları izleyen yorumlayan hatta fan olan var haberler dışında tv seyretmiyorum bildiğin insanların beynine hakaret eden programlar fiskiriyor

En İyi Kız Görüşü

• Abla bu programlara inanan insanlara istediğin aciklamayi yap. Yine de ne fayda eder ki? Yine bildiklerini okuyup izlemeye devam edeceklerdir 😄😄

2|0
    0|0
    • Aynen sultanım bende aynı şeyleri düşünüyordum programın psikiyatrisi böyle bir açıklama yapınca tasdikledi düşüncelerimi izlesinler bakalım hayali kurguları ne de olsa gelen görücüler yine elektriksiz gidecekler :D :D

• Elektrik önemli ama sjjs 😄 Eig için teşekkürler abla 😘😘

• Bu elektrik önemli diyen kişinin samimiyetine bağlı :D :D Erkescikler bir sen değilsin sultanım :D Rica ederim cağnım <3 :) <3 <3 :D

Erkekler Ne Diyor 3

• insanlar bunları gerçek sanıyor ajanstan oyuncu castından gönderiyorlar ordakileri sürekli gelenler günlük 500tl para alıyorlar

2|0
    0|0
    • Evet öyleymiş programa katılan psikiyatr her şeyi anlatmış bu yüzden dayanamadım istifa ettim resmen insanları kandırıyorlar diyordu :)

• :D :D İyi tecrübe olmuş senin içinde güldürdün :D :D Peki mahkemeye verdiler mi yoksa blöf mü yapmışlar :D :D Bir bayan için daha zor olur ama değil mi ben kararsızım bu konuda İstanbul'da da yaşamıyorum sen bu işleri biliyorsun önerin ne olur bana?

• gitmesem mahkemeye verceklerdi bu işin merkezi İstanbul'da sen nerdesin yardımcı olurum?

• Yalandır ya

1|0
    0|0
    • Haber mi yalandır :D

• Akşam akşam beni bilgilendirdin saygılar

• Sevindim saygılar iyi akşamlar :)

• Bu zaten bilinen bir geyik.

... de haberin devam link'i...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...