Hülya Avşar Safiye Sultan rolünde sizce nasıl?

Hülya Avşar, Muhteşem Yüzyıl Kösem'de Safiye Sultan rolünde sizce nasıl? Beğeniyor musunuz?

0|0
16|18

En İyi Erkek Görüşü

• Başarılı bir kadın hakkını veriyo.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• İyi. ...

0|0
    0|0
  • Efsanedir kendileri. Özelliklede büyüklenme babında "Biz" diye konuşmalar falan kadın tam yakışmış 😆

0|0
    0|0
  • genç; diziyi 1-2 kez izledim; samanyolu tv dizileri gibi; izliyorsun lakin bir şey anlamıyorsun. bence bitirsinler

0|0
    0|0
  • İzlemiyoruö

0|0
    0|0
  • İzlemedim, izlemeyi düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Kötğü.

0|0
    0|0
  • Muhtesem yuzyil hayraniydim bu yeni filmi izlemedim ilk bolume baktim kocaman esek kadar adam sunnet olmamis yaslari yakin iki kardes biri adam esek kadar digeri bebek sacmaligin onde gideni izlemedim bence yakinda film biter tutulmaz

0|0
    0|0
  • diziyi izlemiyorum ama o kadın gözümde giderek dahada iğrençleşiyor

0|0
    0|0
  • izlemedim hiç

0|0
    0|0
  • izlemiyorum izlemediğiimdende yorum yapmak istemiyorum

0|0
    0|0
  • Sövmek istiyroum

0|0
    0|0
  • igrenc o dizide igrenc

0|0
    0|0
  • Berbat sevmiyorum zaten

0|0
    0|0
  • izlemiyorum da hülya varsa güzeldir :D

0|0
    0|0
  • Kadına böbürleniyor diyorlar yanlış. Ben yaptım Bana karşı gelemezsin Ben böyleyim Ben şöyleyim dese bu böbürlenme olur. Ama Biz daha yumuşak bir ifadedir. Rolüne gelince hülya avşar hiç yakışmamış o role. heleki nebahat çehre gibi bir valide sultan gördükten sonra :D bu arada dizi tam bir saçmalık halkı kandırıyorlar ::D Kösem 2 dk da büyüdü saç rengi değişti konuşması düzeldi :D onun dışında ahmet padişahın annesi kösem doğurmadan önce ölmesi gerekir tarihte. ama burda hala yaşıyor :D

0|0
    0|0
  • Gayet iyi performans sergiliyor.

0|0
    0|0
  • ben begendim cunku safiye sultan gercekte guzel bir kadin mis guzelligi sultan murad hani buyulemis muhtesem yuzyil koseminde arkasindayiz inadina izliyoruz ab de zaten zirvedeyiz hulya avsarda guzel bir kadin yakismis bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• İğrenç.

0|0
    0|0
  • begeniyorum

0|0
    0|0
  • Kurban bayramında hayvan kesilmez diyip dinime laf atan, bikaç ay sonrada 2o binliraya kürk alıp giyen bir mason kuklası kendileri. Nefret sebebim.

0|1
    0|0
  • Beğenmedim

0|0
    0|0
  • bir bölümüne baktım rolünü iyi oynamış ama kadının kişiliğini zerre kadar sevmem hatta sırf onu sevmediğim için izlemiyorum diyebilirim. vatan millet düşmanı

0|0
    0|0
  • Ilk bolumu izledim sadece güzel.

0|0
    0|0
  • Izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Yakışmıyor o rol

0|0
    0|0
  • Çok asil ve muhteşem. Tahta ahmetten daha çok yakışıyor :D

0|0
    0|0
  • Hiç sevmiyorum O kadını iğrenç olmus

0|0
    0|0
  • Olmamış beğenmedim

0|0
    0|0
  • Çok yakisiyor rolune ama sahsiyetini sevmem

0|0
    0|0
  • idare eder de kösem vasat.

0|0
    0|0
  • gıcık kapiyorum o kadından 😠

0|0
    0|0
  • iyi de niye çoğul konuşuyo bu kadın :D

0|0
    0|0
    • biz diye konuşması Safiye nin uzun yıllar devleti tek başına yönetmiş olduğu için kibirli biri olduğunu göstermek için sanırım.

• Kurban olsun Safiye Sultan'a o

0|0
    0|0
Yükleniyor...