11 Şubat Reyting sonuçlarında Muhteşem Yüzyıl Kösem ikinciliğe yükseldi?

Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölümüyle eğitim seviyesi yüksek kişiler arasında yani AB 'de ikinci oldu. TOTAL de birinci olan K. vadisi ise AB de 6. olabilmiş. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Arkadaşlar bu soruyu sordum ancak bazıları bu soruyu başka anlamlara çekmeye çalışıyor ve ben bu duruma üzüldüm. Ben hiç bir diziye ön yargı ile bakan biri değilim. Dizi seyreden biri de değilim. Sadece reyting sonuçlarını merak etmiştim. Kimileri birbirine hakaret ediyor anlaşılır bir durum değil sadece sonuçta bunlar dizi, ne gerek var.

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Hayirlisi neyse o olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Muhteşem Yüzyıl Kösem Türk televizyon tarihine geçecek bir dizi. Aşırı emek var Türkiye'de reytinglerle oynuyorlar en büyük örneği poyraz karayeldir. Dizi 2 günde nette 2milyon izlendi diriliş 500 bin 0 yorum ama diriliş birinci oldu 😓😆 reytinglerle oynuyorlar Muhteşemciyiz o dizi efsane 😊

0|0
    0|0
    • çok doğru söyledin muhteşem yüzyıl devrilmedi kösemde devrilmez seyircimiz bizzat tv de izlesin

• Kurtlar vadisi kesinlikle kalkmali TV denir çok bozdu berbat birşey. film değil siyaset izliyoruz. eskiden oylemiydi her hafta bekledim iple çekerdim. simdi yayindan kalksada bask a dizi koysalar. muhtesem yuzyili hic izlemedeim bilmiyorum

0|0
    0|0
  • :D eğitim seviyesimi ahjahfoızhzuahah
    bu kezonettalarla bu ülke zor ya :D

0|0
    0|0
  • o diziye çok eleştiri geldi fazla sürmez kurtlar vadisi pusu efsanedir :D

0|0
    0|0
    • yav heheh biz bu lafları çok duyduk muhteşem yüzyıl kurtlar vadisinden çok reyting almıştı zamanında kösemi ise ab ayakta tutat ab daha önemli

• kurtlar vadisi yılların efsanesi dostum :D muhteşem yüzyılın senaristleri kurtlar vadisi gibi 10 sene öncesinden zarf saylayıp herhangi bir karektere yollayabilirmi asla 2 sezon bile sürmez sizin dizniz :D

• ab zaten bizim sayin portakal total onlarin burda onemli olan ab gelirler ordan geliyor dizimiz ayrica 30 ulkeye satildi Şu an bu buyuk bir basaridir kopekler korksun muhtesem yuzyil kadar reytingimiz olmadi ama insallah totalde bizim olucak

0|0
    0|0
    • Lütfen kimseye hakaret etmeyelim.

• olsun ben sorumun altında hakaret görmekten hoşlanmıyorum sayın gizli kullanıcı

• ab de 8 bölümden beri 1. değiliz ab 2 olmak iyi ama inadna 1 olmalıyız bazıları sussun diriliş gibi dizilere had bildirmeliyiz muhteşem yüzyıl gibi görkemli dizinin karşısına çıkmadı korklar 1 yıllık boşluğumuzdan yararlandı

Kızlar Ne Diyor 3

• Muhteşem Yüzuıl AB'de Nasıl ikinci sıra oluyor anlamıyorum. Dizinin konusu fena değil ama baş karakter Beren Saat'in performansından mı bahsedeyim yoksa her bölümün sıkıcı olduğundan mı? İzleyen kitlenin %65'i Ekin Koç yüzünden izliyor. Kurtlar Vadisinin düşüş yaşadığına da şaşırmıyorum yayından kalkmalı artık iyice siyasete bağladılar.

0|0
    0|0
  • AB demek egitim seviyesi yuksek insanlar demek değildir.

0|0
    0|0
    • Hayır öyledir.

• Universite canim yasimsa 20 ve beni egitimimle yargilayacak seviyede bir insan degilsin sen.

• İyi güzel o zaman o üniversitede kimseye hakaret etmemeyi öğrenirsin umarım.

• milletimiz saçmalıklardan çok hoşlanıyor.

0|0
    0|0
    • hahaha zoruna mı gitti :D AB zaten bizim totalde bizim olur muhteşem yüzyıl zamanından bütün reyting grublarında geçememişlerdi ibret olsun sizlere

Yükleniyor...