Kore dizileri izler misiniz?

Ben beş yıldır falan Korecanım. Şöyle doğru düzügün korecan arkadaşım olmadı. Bu arada kore dizilerine bayılıyorum izliyorsanız en sevdiğiniz dizi hangisi? Benim bir sürü sevdiğim dizi var bir kaç fotoğraf koyuyorum.Kore dizileri izler misiniz? LOVE RAİN

BOF ilk dizim Lee min hoo
BEAUTİFUL MAN
HEALER Ji chang wook oppayı seviyorum

0|0
17|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• High school love on izliyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hayır ama geçenlerde bir kore filmi izledim çok saçmaydı ama çok ilgimi çekti

0|0
    0|0
  • ben BEAUTİFUL GİRL e bayılıyorum

0|0
    0|0
  • bana beziyolar :D

0|0
    0|0
  • özenti kez. banlar bir siz bide animeci otaku bebeler. animeden soğutuyor onlarda insanı

0|0
    0|0
    • özentiyle bir alakası yok ben sevdiğim için burada görüşümü dile getirdim beğenmiyorsan kibarca izlemiyorum diyebilirsin. Kore dizi izliyoruz diye Kezban ne alaka saçmalamayın arkadaşlar ya

• korelilere özenmeler falan çok itici :D

• bu korelilere özenmek değil sadece dizilerini sevdiğimi dile getirdim

• hayiiiir

0|0
    0|0
  • Hayır ama kadınları çok tatlı

0|0
    0|0
  • hatırlanacak bir an diye güzel bir kore filmi var tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Dizileri bilmem de kore kızları dehşet-ül vahşet :D

0|0
    0|0
  • hayır sevmem tarzım değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Izlemedigim film dizi kalmadi diyebilirim o derece

1|0
    0|0
  • Beeen çok izlerim ya en sevdiklerim de
    -she was pretty
    -I miss you
    -bof
    -the heirs
    -man from the stars
    -secret garden
    Ve
    -oh my Venus

1|0
    0|0
  • Benimde izledigiklerim var ama cidden guzeller.
    Healer ile Bofu bende izledim 😊😊
    Ama cok guzeller bee

1|0
    0|0
  • İzliyorum isimlerini dikkate almiuorum

0|0
    0|0
  • Love Rain en çok sevdiğim dizilerden biriydi Pek izlemiyorum uzun geliyor sıkılıyorum anime izlerim çoğunlukla

0|0
    0|0
  • Bu ne lan. Kore dizilerin sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Korecan ne yaaa? İlla hollywood sevmiyosan doğudan filmler arıyosan hint filmleri daha doğrusu aamir ve shahrukh filmleri izle ya da iran filmleri izle. Japon filmleri de iyi. Ama kore filmleri olsun dizileri olsun çok ergen.

0|0
    0|0
    • Onları da izliyorum ama kore dizilerini daha çok seviyorum

• ilk izlediğim ve en sevdiğim dizi "Winter sonata " eski bir dizi ama olsun en sevdiğim. wonderful life, secret hotel, vede eeeeeeeeeeeeeennnn sevdiğim biri daha Playful Kiss. daha çok var :)

0|0
    0|0
  • ara sıra güzel olursa izlerim ama bu söylediklerinin hiçbirini beğenmiyorum birkaçtane kaliteli yapım vardı ama ben kore dizilerinden ziyade ''kore filmlerini'' tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • Bof u izlemistim 😁

0|0
    0|0
  • bir iki tane izlemiştim galiba

0|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    0|0
  • kore dizileri izlemiyorum

0|0
    0|0
  • İzlerim ama senin koyduklarını izlemedim

0|0
    0|0
  • Sayısını hatırlamıyorum bile o derece çok izledim güzel ya keyifli oluyo. bir de şu kore dizileri izleyenlere ergen diyolar ya anlamıyorum ne saçma bir düşünce. Ben türk dizileri ve ya amerikan dizilerini izleyemiyorum bence onları izleyenlerde abazalar. Her saniye bir öpüşme sevişme fasa fiso. O nolcak

0|0
    0|0
  • çok izledim geçen yıllarda. arada bir çok beğenilen dizileri izliyorum şimdi. KMHM en sevdiğimdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...