Turk dizileri sizcede sıkıcı ve uzun degil mi?

Yani yabanci dizilere bakiyosun 45 dk en fazla 1 saat tadinda birakiyolar

0|0
2216

En İyi Erkek Görüşü

• Bide final deyip tekrar baslayan diziler var

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bölümleride Fazla uzatip dizinin icine ediyorlar bence

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Türk dizisi izlemeyeli yıllar oldu, evimde televizyonum bile yok, internetten izlediğim yabancı diziler oluyor, o kadar.

Sadece dizi değil, her şey rezalet olduğu için ülkede eve hapsettim kendimi resmen, kopuk yaşıyorum. Burada şirket sahibi olmasam 5 dakika durmuycam...

0|0
    0|0
  • katiliyorum eskiden iyi diziler vardi mesela emret komutanim simdi tek orta iyi olan dizi seksenler oda cok uzun haftada 3kez ciksa 45dk iyi birkerede 2saat 1saat 40dk cok geliyo

0|0
    0|0
  • Evet öyle bazı dizilere başlamak istiyorumda 2 saat süresi olduğu için izleyesim gelmiyor. Vakit kaybı

0|0
    0|0
  • Eskıya dunyaya hukumdar olmaz guzel kanks

0|0
    0|0
  • En son küçük ibo izlemiştim : D

0|0
    0|0
  • artı bütün bölümlerinde aksiyon heyecan var :)

0|0
    0|0
  • yapımcılar küçüçük akıllarıyla aklı sıra beyin yıkıyorlar, empoze etmeye çalışıyorlar. hiç izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Degil

0|0
    0|0
  • kesinlikle evet... hayatım boyunca l&m hariç bir tane bile türk dizisi izlemedim.. bununla birlikte izlediğim yabancı dizilerin sayısı yok.. kesinlikle uzak durmalısın tv den

0|0
    0|0
  • hele diriliş ertuğrul 2 saat la

0|0
    0|0
  • katılıyorum

0|0
    0|0
  • Katılıyorum.

0|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    0|0
  • soyle olabilir 45 dk da dizi olmaz birsey anlamaz insan 90 dk tam ideal bence

0|0
    0|0
  • bizim dizilerin zaten büyük bir bölümü sürekli diyalog ile geçiyor ama yabancı dizilere bakıyorsun adamlar 45 dk ya herşeyi sığdırıyor bizimkilerde boş boş muhabbet ediyor başkada bir şeyleri yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• aynen avrupa yakası 45 dakika ile başladı 2 saat ile bitti bir ara bebek işi diye bir yapım vardı nurgül yeşilçay ve timur acarın 45 dakikaydı bölümü tutmadı yazık oldu bence gayet güzel komik aile dizisiydi senaryosuda hiç bir türk dizisine benzemiyordu bence... ay ben ne çok konuştum gece gecee :D

3|2
    0|0
  • Ya aslında konular güzel ama tadında bırakmayı bilmiyorlar. Bir yerden sonra senaryo tükeniyor onlarda reytingler yüzünden senaryoyu ilerletmeye çalışıyor ve hoop dizi güme gidiyor.

0|0
    0|0
  • Evet oyle kesinlikle

0|0
    0|0
  • yabancı diziler kadar kaliteli cekmedikleri için sündürüyorlar filmleri.

0|0
    0|0
  • Evet sıkici hepsi birbirine benziyor😃

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla uzun ve saçma dizi dediğin en fazla 50 dk olmalı ve mantıklı bir konusu olmalı.

0|0
    0|0
  • Hepsi değil ama geneli sıkıcı

0|0
    0|0
  • bazileri gercekten öyle ama cogu dizileri bagliyor ve harbi 45 dk yetmiyor. cogu türk dizilerinde iyiki türk dizisi bu diyorum taaam bitecegi yerde bitiyor :D yabancilarda PAT diye birden bitiriyorlar

0|0
    0|0
  • Aynen uzun ve sıkıcı. Sonra da neden konu bulamıyoruz ve dizinin konusundan sapıyoruz

0|0
    0|0
  • Aynen o yüzden izlemiyorum

0|0
    0|0
  • 45 dk fazla kısa bir zaman, sıkıcı olmamayı yakaladıklarında 2 saat çok daha iyi.

0|0
    0|0
  • kara sevda 4 saat sürse izlerim :D

0|0
    0|0
  • aynen uzattıkça uzatıyolar

0|0
    0|0
  • Süresinin uzun olması evet sıkıcı eyer heyecanlı bir dizi değilse. Bence süreler kısaltılmalı

0|0
    0|0
  • Güzel diziler var da sonlara doğru bir saçmalamaları çok oluyo :/ onu sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Aynennnnnn

0|0
    0|0
  • Yani bazıları evet

0|0
    0|0
  • Bazıları çok saçma. Ama bazıları gerçekten tutuyor ve çok güzeller.

0|0
    0|0
  • Türkiye'de hiçbir kanal 45 dakikaya izin vermiyor

0|0
    0|0
  • Evet ve çok uzatiyorlar

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...