Bu videoyu gördünüz mü?

bu videoyu gördünüz mü? Gördüyseniz ne hissettiniz? Ben sinir oldum sinir oturduğum yerde. Peşine özür dilenmiş ama bana samimi gelmedi siz ne dersiniz?
http://www.dailymotion.com/video/x3rsnvo_zuhal-topal-dan-sehitlerimize-saygisizlik_shortfilms

0|1
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Vallahi Zuhal Topal doğru mu yaptı yanlış mı yaptı samimi mi değil mi bilemem lakin insanlarda oturup önce bir kendilerine şunu sorsunlar biz bu haberlerden sonra unutmama zamanımız ne kadar? 1 saat? 1 gece? 1 gün? 1 hafta? 1 ay? ben düşünmüyorum burada olupta haftalarca şehit haberinin yasında olan birini ha varsada 3 kişi 5 kişi.

Neleri unutmadık ki biz? Unutmayada devam edeceğiz ister kabullenin ister kabullenmeyin bu herkes için böyledir.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu kadın kadar... yok

daha hiç bir film de oynama teklif gelmedi bu kadına neden?

çünkü adam değil.
    İnsanların duygularıyla oynamasın o...

1|1
    0|0
  • Bu programlara neden izin verilirki anlamıyorum ajanslardan adam getirip maymun ediyorlar birde şu trt de bir program var kim ne tepki verecek diye bakıyolar ismi herneyse oda tamamı ajans mkoim hepsinin

1|0
    0|0
  • bir de alkışlıyor bebeler tövbe ya

1|0
    0|0
  • Görmedik izlemiyoruz öyle şeyleri.

1|0
    0|0
  • sinir bozucu
    o kadın zaten gıcık ötesi

1|0
    0|0
  • Yalan yalan yalan :) İyi oyunculuk çıkarmış

1|0
    0|0
  • yanlıs konusmus. tamam hayat devam edıyo tamam yayın yapmak zorundasın paranı kazanıyosun. ama bu tarz konusma ne lan? orda sehıt olan ınsanlar senın ıcın sehıt oluyo. sen gul gez sevıs para harca dıye senı tanımadan etmeden sehıt oluyo ! senın su soyledıklerın su davranısın. yazıklar olsun. lanet olsun.

0|0
    0|0
  • o... u işte

1|0
    0|0
  • televizyoncuların gerçek suratı böyle durumlarda belli olur

1|0
    0|0
  • halk uyuyo bunlara izin veriyo rezalet

0|0
    0|0
  • Gömedim

0|0
    0|0
  • Kadın haklı hayat devam ediyor

0|1
    0|0
  • Ya bide alkışlıyorlar gerizekalılar. Adam en doğrusunu yapmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Saygısızlık olduğunu düşünüyorum. Birileri bizim için can verirken bu tür cümleler acınılası.

1|0
    0|0
  • Simdi izledim ve televizyondan, bu aptallardan bir kez daha tiksindim...

1|0
    0|0
  • Show yapmak mı? Olabilir ama sonuç olarak Adamın dedikleri haklı bu bir. İkincisi Zuhal Topal'a da hak veriyorum yayını yapmak zorunda ama konuşması çok saygısızca. Bir de böyle bir tartışmanın ardından o kadının Oraya geçip göbek atması neyin show'u? Böyle mi saygı gösteriyorlar ölen şehitlere karşı? Hani normalde de göbek atıyorsunuz tamam da böyle bir konuşmanın ardından kasıtlı yapılmış birşey.

0|0
    0|0
  • Morardı ve gitti...

0|0
    0|0
  • Gördüm maleseff

0|0
    0|0
  • Ben de sinir oldum

0|0
    0|0
  • Hayır