Marvel severler Deadpool diyorum?

deadpool bugün vizyona giriyor sizce çok sempatik ve tarz bir kahraman değilmi (Marvel kahramanlarına hayranlık için yaş farketmez)

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Bugün gidemeyeceğim ama yarın 3 kişiyle birlikte gideceğiz. Marvel filmlerini çok seviyorum. Deadpool dışında superman batman filmine ve captan america kahramanlar savaşı, yandaş filminide gideceğim. Ama en çok captan america kahramanlar savaşını bekliyorum. Iron Man karakteri en sevdiğim karakter.

0|1
    0|0
    • evet bende hayranım Marvel e bu filme kadar İronMan seviyordum Robert Downey jr karakterinden dolayı ama Deadpool çok daha sempatik geldi komikliği güzel ironman ın papucu dama gibi sanki

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• Oyunlarda garip esprili yönüne hiç raslamadım çok iyi bir ninja olduğunu gördüm sadece --film için biraz değişiklik yapmışlar

0|0
    0|0
    • oyunlarda derken ben marvel şampiyonlar turnuvasını oynuyorum orda gayet espirili filmdekine uygun yapmışlar üstelik ninja değil paralı asker

• Pc de batman oynarken rakip olarak geliyor döv döv ölmüyor güçlü bir karakter :) bu karakterin hikayesini bilmiyorum oyunda paralı asker olabilir ama altyapı ninja özelliklerine sahip

• asıl çıkış amacıda aykırı bır kahraman yaratmak ıstemelerı ıdı bu sene fılmlere doyucaz zaten yınede en cok bekledığım B V S :)

0|0
    0|0
  • Ben fakirlikten gidemedim biri götürsün bni sinemaya

0|0
    0|0
  • Kesinlikle aykırı bir karakter.. Zaten iyi yürekli kahraman tiplemelerinden nefret ederim :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle gideceğim kaçmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...